Головне управління Пенсійного фонду України в області на 7 місці в рейтингу ефективності
Пенсійний фонд України проаналізував ефективність роботи територіальних управлінь за підсумками минулого року.
Головне управління ПФУ в Чернігівській області у загальному рейтингу посіло 7 місце серед 24, набравши 8,4 балу.
Аналіз здійснювався за 19 критеріями, зокрема: виконання планових завдань з надходження власних коштів, що адмініструються ПФУ; зростання/зменшення заборгованості підприємств; повнота охоплення заборгованості заходами стягнення; виконання плану роботи тощо.
У свою чергу, обласне управління ПФУ провело оцінку діяльності об'єднаних управлінь. Серед лідерів — Новгород-Сіверське та Ніжинське управління.
Рейтингова оцінка діяльності об'єднаних управлінь Пенсійного фонду України в області за підсумками роботи в 2017 році
|
Рейтинг |
Найменування управління |
Сума балів |
|
1 |
Новгород-Сіверське |
9,432 |
|
2 |
Ніжинське |
9,393 |
|
3 |
Прилуцьке |
9,392 |
|
4 |
Сосницьке |
8,772 |
|
5 |
Ріпкинське |
8,680 |
|
6 |
Корюківське |
8,666 |
|
7 |
Бахмацьке |
8,121 |
|
8 |
Чернігівське |
7,763 |
|
9 |
Борзнянське |
7,520 |
|
10 |
Бобровицьке |
7,452 |
За інформацією Головного управління
Пенсійного фонду України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.