Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 16:37:55

Психологічна смуга перешкод під звуки "поранених"

25.06.2012   12:20

У навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України "Десна", що на Чернігівщині в розпалі літа інтенсивно проходить бойова підготовка.

Тут навчають не лише, як вправно стріляти, швидко бігати та вміло водити бойові машини. Цього року військовослужбовці 354-го навчального механізованого полку вирішили поєднати всі бойові якості справжнього українського воїна в одне ціле, додавши психологічного підтексту.

На базі навчального тактичного поля військової частини відбулися практичні заняття з тактичної підготовки. Там воїни-піхотинці вдосконалювали свої навички в подоланні психологічної смуги перешкод тактичного поля в день.

Першими стали на дистанцію офіцери управління полку, за ними - військовослужбовці-контрактники.

Кожен з них долав 12 перешкод. Зокрема, спеціально споруджену висотну канатну доріжку, вогневий коридор, зруйновану будівлю, та метали в мішень саперні лопати і ножі.
- Таку смугу військовослужбовці мали подолати в умовах максимально наближених до бойових - під звуки автоматних пострілів, вибухи гранат, димових шашок,  крики "поранених", "плач жінок та дітей" - розповів командир 354-го навчального механізованого полку підполковник Віктор Ніколюк, - Не відволікаючись, офіцер та контрактник повинен був подолати усі перешкоди та вразити необхідні цілі за максимально короткий час, - далі сказав він.

Як справжній командир, майстер-клас для підлеглих особистим прикладом показав підполковник Ніколюк. Він подолав психологічну смугу перешкод за рекордний час - 12 хвилин.
Серед контрактників кращий час продемонстрував старший солдат військової служби за контрактом Дмитро Безпарточний - 13 хвилин.

- Я вважаю, що такий метод проведення тактичної підготовки дає змогу максимально підготовити солдата до екстремальних умов, - підсумував заняття Віктор Ніколюк. - Згідно плану такі заняття будуть проходити в "Десні" щомісяця.

Останні новини Чернігівщини

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності 11:55

12 квітня міський голова Ольга Попенко провела нараду з заступниками міського голови, начальниками управлінь, відділів міської ради, керівниками підприємств комунальної сфери та медичних установ.

Ніжин: оновленно матеріально-технічної бази Ніжинських медзакладів

Ніжин: оновленно матеріально-технічної бази Ніжинських медзакладів 11:42

12 квітня для КНП «Ніжинська міська стоматологічна поліклініка» доставили нове обладнання.

Анна Коваленко: Ситуацію з поширенням COVID-19 в Чернігівській області вдалося взяти під контроль, показники захворюваності поступово стабілізуються

Анна Коваленко: Ситуацію з поширенням COVID-19 в Чернігівській області вдалося взяти під контроль, показники захворюваності поступово стабілізуються 11:30

Впродовж останніх двох тижнів Чернігівська область перебувала в "червоній" карантинній зоні. Голова обласної державної адміністрації Анна Коваленко зазначила, що ці 14 днів – це мінімальний період, після якого можна робити висновки про ефективність жорстких карантинних заходів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини