У Чернігівській міській раді презентували проект реабілітації військових за допомогою танцю
У перший день весни в Чернігівській міській раді відбулася презентація соціального культурно-мистецького проекту - міського благодійного балу «Танці за мир».

У проекті задіяні військовослужбовці чернігівських військових частин, які є учасниками АТО, та студенти Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т. Г. Шевченка (факультет фізичного виховання, спеціалізація хореографія). Серед військовослужбовців - 7 хлопців та 1 дівчина, яка теж є військовою і виїжджає в зону бойових дій. Вікова категорія учасників - від 19 до 32 років.
На презентації були також присутні Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко та організатори програми. У своєму вітальному слові мер міста сказав, що він підтримує цей проект як прекрасний метод для реабілітації бійців. Адже коли хлопець з дівчиною танцює, то він забуває про війну і все інше. Тому такою реабілітацією потрібно займатися, вона ефективна і корисна.
Після презентації проекту учасники балу зробили всім присутнім подарунок – продемонстрували вальс, перший з підготовлених ними для балу танців. А потім мали нагоду поспілкуватися з журналістами та розповісти їм, як проходять їх репетиції та що дає така програма.
Нагадуємо, що бал «Танці за мир» відбудеться 27 квітня в Міському палаці культури імені Радченка. Точний час заходу буде повідомлений додатково.
Довідково:
Проект втілюється за підтримки Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка, Управління культури та туризму міської ради та Міського палацу культури ім. Радченка.
Організаторами даного проекту є Андрій Требух - голова Ради ветеранів АТО при Чернігівській міській ради, та Наталія Хольченкова- викладач НУ«ЧК» імені Т. Г. Шевченка, депутат Чернігівської міської ради.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).