Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 липня, 15:46:26

У Чернігівській міській раді презентували проект реабілітації військових за допомогою танцю

02.03.2018   08:31

У перший день весни в Чернігівській міській раді відбулася презентація соціального культурно-мистецького проекту - міського благодійного балу «Танці за мир».

У проекті задіяні військовослужбовці чернігівських військових частин, які є учасниками АТО, та студенти Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т. Г. Шевченка (факультет фізичного виховання, спеціалізація хореографія). Серед військовослужбовців - 7 хлопців та 1 дівчина, яка теж є військовою і виїжджає в зону бойових дій. Вікова категорія учасників  - від 19 до 32 років.

На презентації були також присутні Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко та організатори програми. У своєму вітальному слові мер міста сказав, що він підтримує цей проект як прекрасний метод для реабілітації бійців. Адже коли хлопець з дівчиною танцює, то він забуває про війну і все інше. Тому такою реабілітацією потрібно займатися, вона ефективна і корисна.    

Після презентації проекту учасники балу зробили всім присутнім подарунок – продемонстрували вальс, перший з підготовлених ними для балу танців. А потім мали нагоду поспілкуватися з журналістами та розповісти їм, як проходять їх репетиції та що дає така програма.  

Нагадуємо, що бал «Танці за мир» відбудеться 27 квітня в Міському палаці культури імені Радченка. Точний час заходу буде повідомлений додатково.


Довідково:

Проект втілюється за підтримки Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка, Управління культури та туризму міської ради та Міського палацу культури ім. Радченка. 
Організаторами даного проекту є Андрій Требух - голова Ради ветеранів АТО при Чернігівській міській ради, та Наталія Хольченкова- викладач НУ«ЧК» імені Т. Г. Шевченка, депутат Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

В обласній раді засіданням бюджетної депутатської комісії розпочалася підготовка до пленарного засідання п’ятої сесії

В обласній раді засіданням бюджетної депутатської комісії розпочалася підготовка до пленарного засідання п’ятої сесії 10:29

27 липня за участі першого заступника голови обласної ради Ніни Лемеш відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та фінансів, яке провів її очільник Ярослав Куц.

На Чернігівщині понад 4 тисячі боржників не можуть переоформити майно

На Чернігівщині понад 4 тисячі боржників не можуть переоформити майно 10:21

Купити або продати майно, яке потребує державної реєстрації – справа не з легких. Адже для цього, окрім визначеного переліку документів, сторонам правочину забороняється мати борги, зокрема по сплаті аліментів.

На Красній площі може з'явитися знак, який забороняє парковку з 22:00 до 06:00 ранку

На Красній площі може з'явитися знак, який забороняє парковку з 22:00 до 06:00 ранку 10:14

На звернення міського голови Владислава Атрошенка до представників поліції з приводу дрифтерів на Красній площі, яке він озвучив на минулій нараді з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради, відреагувала поліція.

Щодо сплати платежів за землекористування за відсутності правовстановлюючих документів на земельну ділянку. РОЗ'ЯСНЕННЯ

Щодо сплати платежів за землекористування за відсутності правовстановлюючих документів на земельну ділянку. РОЗ'ЯСНЕННЯ 10:09

Плата за землю – обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності , згідно визначення наданого у пп. 14.1.147 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України (далі - Кодекс).

120 тис. грн збитків під час реконструкції вуличного освітлення в Іванівці

120 тис. грн збитків під час реконструкції вуличного освітлення в Іванівці 10:07

Обвинувальний акт стосовно посадовця скеровано до суду