Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 04:24:26

Поліція розповіла учням як не стати жертвою злочину

02.03.2018   07:42Агенцiя

Старший інспектор ювенальної превенції Чернігівського відділу поліції Наталія Горох зустрілася з учнями Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту.

Офіцер розповіла дітям як слід діяти в тій чи іншій життєвій ситуації, наводячи характерні приклади, в тому числі, як не стати жертвою злочину. Роз’яснила адміністративну та кримінальну відповідальність за вчинення різного виду правопорушень.

Вона акцентувала увагу на тому, що порушення законодавства (як кримінального, так і адміністративного) тягне за собою не лише матеріальні та моральні збитки (штрафи, обмеження чи навіть позбавлення волі), а й на все життя плямує молодій людині біографію, адже особа з судимістю навряд чи зможе влаштуватися на престижну роботу, службу в силових структурах та неабияк зіпсує репутацію своїм майбутнім нащадкам.

Також підлітки переглянули профілактичний документальний фільм «Молодь проти наркотиків», в якому на реальних життєвих історіях відображений шкідливий вплив наркотиків на людину.

«Наркоманія – це тяжка хвороба, тому її легше попередити, ніж лікувати. Значну роль в цьому відіграють, звичайно, ті, хто найбільше спілкується з дітьми – вчителі та батьки. Через це дорослим необхідно звертати увагу на найменші зміни  у поведінці дітей, проводити з ними більше часу, слідкувати за їх контактами та листуванням у соціальних мережах, з ким вони товаришують» - наголосила Наталія Горох.

В процесі невимушеного спілкування діти задавали запитання та отримували кваліфіковані відповіді.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини