Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 17:43:05

Рятувальники перевіряють безпеку людей на водоймах

25.06.2012   12:16

Відпочинок біля водойм має оздоровчий вплив на організм людини. Разом з тим, якщо при цьому ігноруються заходи безпеки, він може обернутися трагедією. З початку 2012 року на Чернігівщині потонуло 29 людей, з них 2 дитини.

Основними причинами лиха є порушення правил безпеки під час купання або користування плавзасобами. Часто винуватцями надзвичайних подій є люди в нетверезому стані або діти, які залишившись без нагляду дорослих, самостійно йдуть до водойм і влаштовують там небезпечні ігри.
 
У зв'язку з цим, 21 червня співробітники Територіального управління МНС та Управління Держтехногенбезпеки провели спільний рейд по місцям масового відпочинку, що розташовані на березі річки Десна у Куликівському районі. Зазначимо, що в період купального сезону, аналогічні рейди щодо запобігання загибелі людей на воді проводяться постійно та охоплюють всю територію області. В ході цього перевіряється відповідність місць для купання вимогам безпеки, а відпочивальникам роз'яснюються плавила поведінки на воді та вручаються тематичні пам'ятки. 
 
Попередні та останній рейди показали, що переважна більшість місць для купання облаштовані належним чином. Так, біля села Кладьківка Куликівського району на пляжі, який відвідують люди з кількох баз відпочинку, створений рятувальний пост, маються рятувальні засоби, дно річки обстежено водолазами. З розташованих на стенді наочних матеріалів, відпочивальники мають можливість отримати інформацію про правила поведінки на воді та способи надання допомоги потопаючим. Крім того, по гучномовцю періодично транслюються відповідні застереження. Наряду з тим, протилежний стан має пляж біля села Салтикова Дівиця цього ж району, де відсутній рятувальний пост і не обстежено дно річки, що наражає відпочивальників на небезпеку

МНС наголошує, що ні в якому разі не можна купатися в незнайомих або необладнаних для цього належним чином місцях. Небезпечно заходити у воду в нетверезому стані, пірнати з мостів, на мілководді та після тривалого перебування на сонці. Не влаштовуйте небезпечні ігри на воді, контролюйте ігри дітей. Розраховуйте свої сили та не запливайте далеко, уникайте води зі швидкою течією.

Пам'ятайте, що помилкова впевненість в безпеці присипляє обережність і пильність. Це, в свою чергу, породжує порушення правил безпеки, яке призводить до трагічних наслідків. Будьте уважними, не випробовуйте свою долю та бережіть найвищу цінність - людське життя!

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною 16:58

13 квітня у Чернігові почали робити щеплення вакциною китайського виробництва CoronaVac. Як відомо, до міста привезли 3400 доз цього препарату для ефективної боротьби із коронавірусною інфекцією.

Конкурси на посади державної служби відновлено

Конкурси на посади державної служби відновлено 16:50

Ці та інші питання державної служби розглядалися 13 квітня 2021 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності 11:55

12 квітня міський голова Ольга Попенко провела нараду з заступниками міського голови, начальниками управлінь, відділів міської ради, керівниками підприємств комунальної сфери та медичних установ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини