Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 17:42:33

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

25.06.2012   10:32

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області станом на 8 годину 25 червня 2012 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 5 пожеж, з яких 4 в житловому секторі та 1 на транспорті. Загинуло 3 людини.

1. Пожежа в житловому секторі Бобровицький р-н, с. Стара Басань, вул. Пушкіна, 32 О 19 год. 39 хв. в господарстві гр. Дудко В.І., 1951 р.н., сталася пожежа житлового будинку (5х8 м, стіни дерев’яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю та перекриття по всій площі, пошкоджено стіни. Причина – необережність під час куріння господаря. Збиток – 3 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 10 000 грн. На місці пожежі було виявлено тіло господаря.

2. Пожежа в житловому секторі м. Прилуки, вул. Земська, 37, кв. 40 О 21 год. 00 хв. в п’ятиповерховому житловому будинку, в квартирі гр. Шевцова А.М., 1949 р. н., сталося підгоряння їжі на плиті. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 40 000 грн.

3. Пожежа на транспорті Бахмацький р-н, біля с. Городище О 01 год. 30 хв. на автодорозі Бахмач-Городище сталася пожежа скутера. Вогнем знищено скутер. Марка, власник, причина та збитки встановлюються. Підрозділи МНС на гасіння пожежі не залучалися.

4. Пожежа в житловому секторі м. Борзна вул. Садова, 7 О 03 год. 30 хв. в господарстві гр. Чеплієвської Л.І., 1983 р.н., сталася пожежа житлового будинку (7х12 м, стіни дерев’яні, покрівля ондулін). Вогнем знищено перекриття на площі 2 м кв., пошкоджено покрівлю. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.

5. Пожежа в житловому секторі Чернігівський р-н, с. Рудка, вул. Радянська, 19 О 05 год. 20 хв. в господарстві гр. Мурашко Г.С., 1926 р.н., сталася пожежа житлового будинку (7х10 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю, перекриття та пошкоджено стіни. Причина та збитки встановлюються. На пожежі виявлено тіла двох загиблих: Мурашко Г.С., 1926 р.н. та Мурашко О.М., 1965 р.н.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною 16:58

13 квітня у Чернігові почали робити щеплення вакциною китайського виробництва CoronaVac. Як відомо, до міста привезли 3400 доз цього препарату для ефективної боротьби із коронавірусною інфекцією.

Конкурси на посади державної служби відновлено

Конкурси на посади державної служби відновлено 16:50

Ці та інші питання державної служби розглядалися 13 квітня 2021 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності 11:55

12 квітня міський голова Ольга Попенко провела нараду з заступниками міського голови, начальниками управлінь, відділів міської ради, керівниками підприємств комунальної сфери та медичних установ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини