Постійний та посилений моніторинг ситуації на дорогах - запорука оперативного реагування
26 лютого Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко у режимі відеоконференції провів засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо аварійної ситуації в Харкові та попередження надзвичайних подій через значне зниження температури повітря в Україні.
У заході взяли участь заступник голови ОДА Сергій Сергієнко, начальник Управління ДСНС в області Роман Гордовий, керівники задіяних обласних департаментів та управлінь.
Під час наради директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда довів присутнім інформацію про ускладнення погодних умов на території країни 27-28 лютого, зокрема про помірні та сильні снігопади, хуртовини та посилення швидкості вітру.
— У цей період для недопущення виникнення автомобільних заторів на дорогах головним завданням органів влади є організація посиленого моніторингу ситуації, а також оперативне реагування і своєчасне залучення необхідних сил та засобів, — наголосив Голова Держаної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін.
Крім того, зважаючи на низькі температурні показники, Микола Чечоткін зауважив на необхідності забезпечення роботи пунктів обігріву.
— Не менш важливим завданням у цей період вважаю питання інформування населення. Люди повинні бути проінформовані як щодо прогнозу ускладнення, так і про заходи, що вживаються владою для нормалізації ситуації, — додав Голова Служби.
Віце-прем'єр-міністр Геннадій Зубко зазначив, що суттєве пониження температури впливає не тільки на роботу всіх систем, а й потребує додаткової стабільної організації роботи і координації всіх органів управління.
За інформацією Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.
Чернігівщина отримала шість спецавтівок від бельгійських благодійників 09:17
Черговий транш допомоги – шість спецавтівок – у рамках міжнародної благодійної акції «Отець Карел для України» монаха-пивовара Карела Стаутемаса прибув у Чернігів.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
30 квітня: цей день в Україні і світі 09:12
День 1527 Російська агресія - Day 1527 Russian aggression