Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 30 листопада, 20:34:42

Чергове засідання Президії ФПО на Чернігівщині: положення про молодіжну раду, підсумки виконання угод, затвердження бюджету

27.02.2018   12:59Агенцiя

26 лютого під головуванням очільника Федерації профспілкових організацій (далі – ФПО) Чернігівської області Ігоря Москаленко відбулося чергове засідання Президії ФПО.

На президії було розглянуто низку питань, першим з яких було питання про підсумки виконання Угоди, укладеної між ФПО, Головним управлінням Пенсійного фонду України в області та обласним об’єднанням організацій роботодавців за 2017 рік в частині додержання пенсійного забезпечення, в тому числі пільгового пенсійного забезпечення категорій працівників, визначених законодавством України.

На засіданні була присутня Марія Помилуйко, заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області, яка виступила з доповіддю і відповіла на численні питання присутніх членів Президії.

Спільне виконання Угоди сприяло поглибленню партнерських відносин між органами Пенсійного фонду, професійними спілками та роботодавцями. Постановою Президії ФПО прийнято рішення продовжити у 2018 році співпрацю між головним управлінням Пенсійного фонду України в області, Федерацією профспілкових організацій області та обласним об’єднанням організацій роботодавців за напрямами, визначеними спільною Угодою та здійснювати заходи по їх виконанню.

Наступним, не менш важливим питанням Президії ФПО було питання про підсумки виконання норм та положень Територіальної угоди за 2017 рік про регулювання основних соціально-економічних принципів та трудових відносин на 2017-2020 роки. Аналіз стану виконання зобов’язань Угоди свідчить про те, що переважна більшість їх виконана або виконується в поточній роботі кожної структури. Не виконано Положення в частині погашення заборгованості із заробітної плати.

Також на Президії затверджено звіт щодо виконання бюджету ФПО за 2017 р. та погоджено проект бюджету на 2018 р., який буде затверджено на наступному засіданні Ради ФПО, що заплановано на 25 квітня 2018 р.

Для організації роботи Молодіжної ради затверджено положення про Молодіжну раду ФПО.


Федерація профспілкових організацій Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини 16:38

Вчергове окупанти поцілили по прикордонню Чернігівщини і Сумщини.

До уваги мешканців Чернігова і району!

До уваги мешканців Чернігова і району! 16:33

Сьогодні з 16:30 до 20:00 будуть проводитися нічні стрільби з використанням автоматичної стрілецької зброї на полігоні на околицях міста.

Як вимушені переселенці допомагають Менській громаді. Історія Світлани 14:51

Якщо людина мала сильну громадську свідомість та позицію до того, як почалось повномасштабне вторгнення, то вона її не позбувається і тепер, а навпаки - максимально адаптується в умовах війни на новому місці і допомагає громаді, яка її прийняла.

 Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД?

Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД? 11:06

За 9 місяців цього року в Чернігівській області виявлено 265 нових випадків ВІЛ-інфекції. В порівняні з минулими роками, ця цифра не збільшилась. Але вона могла би бути меншою, якби не бойові дії на нашій території. Війна – це завжди кров. А кров - один із можливих шляхів передачі ВІЛ. Тому кількість звернень в області щодо обстеження на ВІЛ, починаючи з квітня, відчутно зросла. Про це розповідає піар-менеджерка ГО «Відродження нації» Ірина Кравець.

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи 10:49

Низку важливих рішень щодо життєдіяльності Чернігівщини в умовах воєнного стану прийняли сьогодні депутати у ході пленарного засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини