Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 03:08:00

Чергове засідання Президії ФПО на Чернігівщині: положення про молодіжну раду, підсумки виконання угод, затвердження бюджету

27.02.2018   12:59Агенцiя

26 лютого під головуванням очільника Федерації профспілкових організацій (далі – ФПО) Чернігівської області Ігоря Москаленко відбулося чергове засідання Президії ФПО.

На президії було розглянуто низку питань, першим з яких було питання про підсумки виконання Угоди, укладеної між ФПО, Головним управлінням Пенсійного фонду України в області та обласним об’єднанням організацій роботодавців за 2017 рік в частині додержання пенсійного забезпечення, в тому числі пільгового пенсійного забезпечення категорій працівників, визначених законодавством України.

На засіданні була присутня Марія Помилуйко, заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області, яка виступила з доповіддю і відповіла на численні питання присутніх членів Президії.

Спільне виконання Угоди сприяло поглибленню партнерських відносин між органами Пенсійного фонду, професійними спілками та роботодавцями. Постановою Президії ФПО прийнято рішення продовжити у 2018 році співпрацю між головним управлінням Пенсійного фонду України в області, Федерацією профспілкових організацій області та обласним об’єднанням організацій роботодавців за напрямами, визначеними спільною Угодою та здійснювати заходи по їх виконанню.

Наступним, не менш важливим питанням Президії ФПО було питання про підсумки виконання норм та положень Територіальної угоди за 2017 рік про регулювання основних соціально-економічних принципів та трудових відносин на 2017-2020 роки. Аналіз стану виконання зобов’язань Угоди свідчить про те, що переважна більшість їх виконана або виконується в поточній роботі кожної структури. Не виконано Положення в частині погашення заборгованості із заробітної плати.

Також на Президії затверджено звіт щодо виконання бюджету ФПО за 2017 р. та погоджено проект бюджету на 2018 р., який буде затверджено на наступному засіданні Ради ФПО, що заплановано на 25 квітня 2018 р.

Для організації роботи Молодіжної ради затверджено положення про Молодіжну раду ФПО.


Федерація профспілкових організацій Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 3 особи та 299 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 3 особи та 299 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 15:40

Упродовж минулого тижня з 23 по 30 березня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 192 чоловіки особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.

ДБР повідомило про підозру у службовій недбалості командиру взводу поліції і його екс-підлеглому

ДБР повідомило про підозру у службовій недбалості командиру взводу поліції і його екс-підлеглому 14:46

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань повідомили про підозру командиру взводу роти патрульної служби поліції особливого призначення "Чернігів" і екс-поліцейському цього взводу, яких підозрюють у службовій недбалості, в результаті якої постраждали 8 правоохоронців, повідомили в прес-службі ДБР.

Задоволено два позови про виплату державної допомоги дітям-сиротам із числа випускників

Задоволено два позови про виплату державної допомоги дітям-сиротам із числа випускників 14:01

Відтак, двоє випускників отримають відповідні виплати.

Поліція разом з військовою службою правопорядку патрулюють вулиці

Поліція разом з військовою службою правопорядку патрулюють вулиці 13:57

Спільні наряди несуть службу не тільки в Чернігові, а й у місцях дислокації військових гарнізонів на території області.

Владислав Атрошенко придбав апарат ШВЛ для міської лікарні, яка прийматиме хворих з коронавірусом

Владислав Атрошенко придбав апарат ШВЛ для міської лікарні, яка прийматиме хворих з коронавірусом 12:11

Протягом останніх днів для міської лікарні № 2, яка першою прийматиме можливих хворих на коронавірус, закупили п’ять нових апаратів штучної вентиляції легень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини