Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 20:22:09

Творча майстерня об’єднала молодих чернігівців з особливими потребами

27.02.2018   09:27

Вже майже півтора десятки років (з 19 січня 2004 року) у Чернігівському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді діє Творча майстерня для людей з особливими потребами. Це форма групової роботи, що об’єднує на добровільних засадах дітей та молодь з функціональними обмеженнями, а також їхніх батьків.

Сьогодні, незважаючи на ріст кількості людей з інвалідністю, в нашій країні ще недостатньо установ, які допомагають їм у соціальній адаптації. Їхнє спілкування обмежується рамками батьківської родини або найближчих родичів, тож  основною їхньою проблемою є самітність.

З метою забезпечення прав дітей та молоді з особливими потребами на розвиток творчих здібностей при Чернігівському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді кожного тижня працює творча майстерня. Кожне заняття у майстерні – це для молодих чернігівців з особливими потребами можливість не лише розвинути свої уміння, а й поспілкуватися. 

Заняття у майстерні проводяться кваліфікованими педагогами з навчально-освітніх закладів міста і спрямовані на розвиток здібностей, пізнавальних процесів та самовдосконалення людей з особливими потребами.

Всі бажаючі взяти участь у роботі Творчої майстерні можуть звернутися до Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою:

вул. Хлібопекарська, 24а (приміщення дитячого садка № 54) з 8.00 до 17.00 (обідня перерва 13.00-14.00)


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята 14:44

Українське свято Колодій (Масниця) припадає на останній тиждень перед Великим постом. У 2020 році Колодій триває з 24 лютого по 1 березня. Інші, менш поширені його назви: Сиропуст, Пущення, Масниця або ж “Бабський тиждень”.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо 14:36

Для салатов обязательно выбирайте спелое авокадо. Перед приготовлением очистите его от шкурки и косточки. Если вы купили недозревшее авокадо, положите его к бананам или яблокам, или на батарею - оно дозреет.

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року 14:02

26 лютого інтелект і воля будуть перебувати в гармонії. Період ретроградності Меркурія сприятливий для ухвалення розумних рішень. Можна розраховувати на велику кількість спілкування, успішні ділові поїздки в ті місця, де були раніше, а також відновлення колишніх контактів.

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.