Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 27 листопада, 11:10:27

Творча майстерня об’єднала молодих чернігівців з особливими потребами

27.02.2018   09:27

Вже майже півтора десятки років (з 19 січня 2004 року) у Чернігівському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді діє Творча майстерня для людей з особливими потребами. Це форма групової роботи, що об’єднує на добровільних засадах дітей та молодь з функціональними обмеженнями, а також їхніх батьків.

Сьогодні, незважаючи на ріст кількості людей з інвалідністю, в нашій країні ще недостатньо установ, які допомагають їм у соціальній адаптації. Їхнє спілкування обмежується рамками батьківської родини або найближчих родичів, тож  основною їхньою проблемою є самітність.

З метою забезпечення прав дітей та молоді з особливими потребами на розвиток творчих здібностей при Чернігівському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді кожного тижня працює творча майстерня. Кожне заняття у майстерні – це для молодих чернігівців з особливими потребами можливість не лише розвинути свої уміння, а й поспілкуватися. 

Заняття у майстерні проводяться кваліфікованими педагогами з навчально-освітніх закладів міста і спрямовані на розвиток здібностей, пізнавальних процесів та самовдосконалення людей з особливими потребами.

Всі бажаючі взяти участь у роботі Творчої майстерні можуть звернутися до Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою:

вул. Хлібопекарська, 24а (приміщення дитячого садка № 54) з 8.00 до 17.00 (обідня перерва 13.00-14.00)


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 49 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 49 осіб з COVID-19 10:53

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 26 листопада в області зареєстровано 708 активних випадків коронавірусної хвороби.

Росіяни скинули з безпілотника вибухівку на територію Чернігівщини 10:51

Учора, 26 листопада, російські окупаційні війська продовжили свою злочинну тактику – обстрілювати прикордоння Чернігівської області.

Виділені 1,4 мільярда гривень на закупівлю мобільних котелень досі не освоїли?

Виділені 1,4 мільярда гривень на закупівлю мобільних котелень досі не освоїли? 10:47

Жодна енергетична система не була розрахована на таку масштабну руйнацію, до якої спричинили масовані обстріли з боку РФ.

Юний волонтер Сергій Мороз з Чернігова передав для підрозділів оперативного командування «Північ» автівку

Юний волонтер Сергій Мороз з Чернігова передав для підрозділів оперативного командування «Північ» автівку 10:37

25 листопада чернігівський співак передав автівку для Збройних сил України.