Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 30 листопада, 20:05:59

Відбувся конкурс на заміщення посади начальника управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку міськради

27.02.2018   08:14

26 лютого у залі засідань виконавчого комітету Чернігівської міської ради відбувся конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку міської ради.

У цьому конкурсі взяли участь два претенденти.

Зранку кандидати склали письмовий іспит, а потім відбулося засідання конкурсної комісії та співбесіда. Після проведення перевірки відповідей іспиту, враховуючи їх результати та результати співбесіди, рішенням комісії міському голові рекомендовано на цю посаду призначити Олександра Рижого. На даний час він вже більше року працює начальником служби безпеки дорожнього руху КП «ЧТУ» міської ради.

Перебіг конкурсу прокоментував заступник міського голови Олександр Ломако: «Зараз в Чернігівській міській раді проходить співбесіда з претендентами на посаду керівника управління транспорту. Їх лише двоє - діюча в.о начальника та один із менеджерів тролейбусного управління. Прикро, що ніхто з активістів або експертів, які роками розповідають про те, як усе погано з громадським транспортом не спромоглися взяти на себе відповідальність та хоча б спробувати щось змінити...».

Інформація про наявні вакансії у всіх структурних підрозділах міськради, вимоги до кандидатів та перелік документів, які потрібні для участі у конкурсі, розміщуються й постійно оновлюються на офіційному веб-порталі в розділі «Міська рада – Вакансії» за посиланням http://chernigiv-rada.gov.ua/gorrada/vacancy/.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини 16:38

Вчергове окупанти поцілили по прикордонню Чернігівщини і Сумщини.

До уваги мешканців Чернігова і району!

До уваги мешканців Чернігова і району! 16:33

Сьогодні з 16:30 до 20:00 будуть проводитися нічні стрільби з використанням автоматичної стрілецької зброї на полігоні на околицях міста.

Як вимушені переселенці допомагають Менській громаді. Історія Світлани 14:51

Якщо людина мала сильну громадську свідомість та позицію до того, як почалось повномасштабне вторгнення, то вона її не позбувається і тепер, а навпаки - максимально адаптується в умовах війни на новому місці і допомагає громаді, яка її прийняла.

 Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД?

Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД? 11:06

За 9 місяців цього року в Чернігівській області виявлено 265 нових випадків ВІЛ-інфекції. В порівняні з минулими роками, ця цифра не збільшилась. Але вона могла би бути меншою, якби не бойові дії на нашій території. Війна – це завжди кров. А кров - один із можливих шляхів передачі ВІЛ. Тому кількість звернень в області щодо обстеження на ВІЛ, починаючи з квітня, відчутно зросла. Про це розповідає піар-менеджерка ГО «Відродження нації» Ірина Кравець.

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи 10:49

Низку важливих рішень щодо життєдіяльності Чернігівщини в умовах воєнного стану прийняли сьогодні депутати у ході пленарного засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини