Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 травня, 12:32:07

Хто рулить містами: Владислав Атрошенко - 5 у рейтингу впливовості мерів

26.02.2018   13:09

35 мерів найбільших українських міст - це велика сила. Вони керують містами, в яких живе понад 15 млн осіб. І це найбільша економічно активна частина населення України, і найбільша політично активна.

Місто охочіше голосує за нові обличчя і партії, створює картинку для телебачення. Місто, особливо велике, в кінці кінців просто багатше - ті 35 міст в сукупності оперують місцевими бюджетами на суму понад 177 млрд грн.

У рейтингу впливовості мерів українських міст, за підрахунками журналу «Кореспондент», виконувач обов'язків Луцького міського голови Григорій Пустовітпосів восьму сходинку.

Про це йдеться у журналі Кореспондент №4(796) від 23 лютого 2018 року.

До десятки найвпливовіших мерів українських міст увійшли:

1. Віталій Кличко, Київ

2. Сергій Моргунов, Вінниця

3. Борис Філатов, Дніпро

4. Руслан Марцінків, Івано-Франківськ

5. Владислав Атрошенко, Чернігів

6. Юрій Вілкул, Кривий Ріг

7. Геннадій Кернес, Харків

8. Григорій Пустовіт, Луцьк (в.о. міського голови)

9. Сергій Надал, Тернопіль

10. Віталій Малецький, Кременчук

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02

Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.

Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів

Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38

До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36

Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».

Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями

Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.

Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50

Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини