Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 квітня, 02:58:29

Епідемічний поріг захворюваності на грип та ГРІ у Чернігові не перевищений

24.02.2018   09:11

23 лютого у Чернігівській міській раді під керівництвом заступника міського голови Ольги Хоніч відбулось чергове засідання міського оперативного штабу для координації дій щодо запобігання розповсюдженню захворювань на грип та ГРВІ на території міста Чернігова. Члени оперативного штабу прозвітували про санітарно-епідемічну ситуацію щодо грипу та ГРВІ у Чернігові.

За інформацією міського відділу Чернігівського обласного лабораторного центру МОЗ України протягом  поточного тижня (від 16.02. по 22.02.2018) у місті захворіли на ГРІ - 3374 людини, з них 2072 дітей (61,4%), інтенсивний показник становить - 1 164,05 на 100 тис. населення, що нижче рівня епідемічного порогу на 5,4%.

Показник захворюваності на ГРІ серед населення міста в порівнянні з минулим тижнем зменшився на 4,2% за рахунок зниження на 19% захворювань серед дітей, в той час, як захворюваність серед дорослих зросла на 35,5 %.

Госпіталізовані за тиждень 53 особи (1,6 % від захворілих), з них - 47 дітей (88,7 % від госпіталізованих). На сьогодні у відділеннях міста перебуває 107 хворих на ГРІ, в т.ч. 102 дітей (95 %). Хворі з важким перебігом хвороби в реанімаційних відділеннях міста відсутні. Випадків смерті від грипу у місті не зареєстровано.

Члени комісії зазначили, що введення обмежувальних заходів у місті, зокрема, призупинення занять у деяких школах, сприяло зниженню захворюваності серед усіх вікових груп населення міста.

З понеділка, 26 лютого, навчання у чотирьох навчальних закладах міста №№ 3, 6, 16, 22 поновлюється.

Проте, відповідно до офіційних прогнозів все ще не виключається зріст хвилі захворюваності на грип та ГРВІ. Тож, члени комісії зазначили, що профілактика захворювання у місті залишається необхідною вимогою.

Моніторинг за станом захворюваності на грип та ГРВІ та відвідування дітьми шкіл і дитячих садків продовжуватиметься.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини