У бібліотеці Короленка відбувся"День спеціаліста" на тему "Екологія підприємства"
22 лютого в конференц-залі Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка працівники відділу документів з економічних, технічних, природничих та сільськогосподарських наук провели захід "День спеціаліста" на тему "Екологія підприємства".
У заході взяли участь представники державних установ, провідні спеціалісти підприємств міста, користувачі бібліотеки.
Директор товариства з обмеженою відповідальністю "Український технічний контроль" Володимир Єрченко порушив питання потреби в спеціалістах-екологах на підприємствах, складності їх роботи, необхідності перенавчання після закінчення вищих навчальних закладів.
В обговоренні взяли участь Валентина Дзюба, перший заступник начальника Державної екологічної інспекції в Чернігівській області, та Євгенія Воловатова, начальник відділу регулювання водних ресурсів, атмосферного повітря та відходів управління екологічної безпеки та дозвільної системи Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації.
Досвідом роботи на підприємстві поділилися інженер з охорони навколишнього середовища ТОВ "Український кардан" Катерина Кезля та завлабораторії фізико-хімічних методів дослідження масел ТОВ "ТАН" Олена Косовська.
Студенти хіміко-біологічного відділення природничо-математичного факультету Національного університету "Чернігівський колегіум" ім. Т. Г. Шевченка з цікавістю сприйняли інформацію про практичну роботу еколога на підприємстві та можливість працевлаштування.
Заввідділу документів з економічних, технічних, природничих та сільськогосподарських наук Наталя Карбовська провела тематичний перегляд літератури "Екологія підприємства".
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.