Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 07:22:14

Відбулись урочистості з нагоди 19-ї річниці створення Спеціального авіаційного загону ДСНС України

23.02.2018   14:56

22 лютого в Ніжині відбулися офіційні урочистості з нагоди 19-ї річниці створення Спеціального авіаційного загону оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України.

В урочистих заходах взяли участь народний депутат України Олександр Кодола, заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Сергієнко, керівництво Ніжинської райдержадміністрації, міськвиконкому, спецавіазагону та начальник У ДСНС України у Чернігівській області полковник служби цивільного захисту Роман Гордовий.

На рахунку спецавіазагону безліч рятувальних операцій: ліквідація наслідків стихії в затопленому паводком Закарпатті, евакуація постраждалих з місця залізничної катастрофи поїзда "Київ-Акмола", порятунок рибалок на Київському та Каховському водосховищах, гасіння масштабних пожеж в лісах Туреччині, Грузії, на складах боєприпасів Міноборони тощо.

З привітальними словами до особового складу авіаційного загону звернулись перші особи й побажали всім міцного здоров`я, родинного затишку, досягнення нових вершин в ім`я процвітання нашої держави.

Командиру спецавіазагону полковнику служби цивільного захисту Івану Коробці народний депутат України Олександр Кодола урочисто вручив відзнаку від міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова. Крім того, за високі показники в службовій діяльності, сумлінне виконання посадових обов'язків кращі працівники загону заохочені від обласної державної адміністрації та місцевих органів виконавчої влади.

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини