СБУ припинила діяльність адміністратора антиукраїнських груп у соцмережах
Співробітники Служби безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури викрили у Чернігові адміністратора антиукраїнських груп в російських соціальних мережах.
Правоохоронці встановили, що місцевий мешканець створив у соцмережах низку акаунтів, через які здійснював адміністрування та модерування антиукраїнських спільнот. За попередньою інформацією, до створених ним Інтернет-об’єднань входило понад двадцять тисяч учасників.
Оперативники спецслужби задокументували, що зловмисник розміщував на сторінках матеріали із закликами до повалення конституційного ладу та державної влади, популяризував діяльність терористичних організацій «ЛНР/ДНР», поширював інформацію для дискредитації Збройних Сил України.
Під час обшуку за місцем проживання адміністратора співробітники СБ України вилучили комп’ютерну техніку та мобільні пристрої із доказами здійснення антиукраїнської діяльності.
Слідчими СБУ в Чернігівській області відкрито кримінальне провадження за ст. 109 Кримінального кодексу України. Перевіряється інформація щодо зв’язків агітатора з представниками російських спецслужб та бойовиками незаконних збройних формувань так званих «ЛНР/ДНР».
Вирішується питання про оголошення чоловіку підозри у скоєнні зазначеного злочину. Тривають невідкладні слідчі дії.
Прес-група Управління СБ України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».
Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04
Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.
У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59
Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.