Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 липня, 16:07:55

Четверта річниця Революції Гідності: як у Чернігові вшановуватимуть Героїв

20.02.2018   08:30Агенцiя

Під час тематичної прес-конференції громадські активісти анонсували заходи до Дня Героїв Небесної Сотні, які організовують ГО «Центр “Апельсин”» та Обласний молодіжний центр за підтримки Чернігівської облдержадміністрації.

Детально розповіли про заплановане керівник громадської організації «Центр “Апельсин”» Ірина Черенько та заступник керівника Обласного молодіжного центру Ірина Сімонова. Вони також закликали громадськість активно долучатися до участі.

Значення подій листопада 2013 – лютого 2014 року, що кардинально змінили хід історії українського народу, обговорили за «круглим столом» «Українська революція: історичні паралелі».

Революція Гідності фактично стала продовженням символічного бою під Крутами, який підготував націю до збройного захисту своєї державності. На цьому вкотре наголосив представник Українського інституту національної пам’яті в області Сергій Бутко. Зокрема, він зазначив, що революція 2013-2014 років врятувала Україну від авторитарного режиму, а її учасники «оживили» документ, відповідно до якого «носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ», — Конституцію.

Свою думку з цього приводу висловили також громадські активісти Сергій Соломаха та Станіслав Тавлуй. Головне наразі — донести правду до підростаючого покоління. Для цього потрібно зібрати якнайбільше спогадів та свідчень очевидців.

До речі, Український інститут національної пам’яті працює над випуском книги «Майдан від першої особи. Регіональний вимір. Випуск 3, частина 2».


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 328 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 328 осіб 15:58

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 28 липня в області щеплено першою та другою дозою 139 354 людини.

В обласній раді засіданням бюджетної депутатської комісії розпочалася підготовка до пленарного засідання п’ятої сесії

В обласній раді засіданням бюджетної депутатської комісії розпочалася підготовка до пленарного засідання п’ятої сесії 10:29

27 липня за участі першого заступника голови обласної ради Ніни Лемеш відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та фінансів, яке провів її очільник Ярослав Куц.

На Чернігівщині понад 4 тисячі боржників не можуть переоформити майно

На Чернігівщині понад 4 тисячі боржників не можуть переоформити майно 10:21

Купити або продати майно, яке потребує державної реєстрації – справа не з легких. Адже для цього, окрім визначеного переліку документів, сторонам правочину забороняється мати борги, зокрема по сплаті аліментів.

На Красній площі може з'явитися знак, який забороняє парковку з 22:00 до 06:00 ранку

На Красній площі може з'явитися знак, який забороняє парковку з 22:00 до 06:00 ранку 10:14

На звернення міського голови Владислава Атрошенка до представників поліції з приводу дрифтерів на Красній площі, яке він озвучив на минулій нараді з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради, відреагувала поліція.

Щодо сплати платежів за землекористування за відсутності правовстановлюючих документів на земельну ділянку. РОЗ'ЯСНЕННЯ

Щодо сплати платежів за землекористування за відсутності правовстановлюючих документів на земельну ділянку. РОЗ'ЯСНЕННЯ 10:09

Плата за землю – обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності , згідно визначення наданого у пп. 14.1.147 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України (далі - Кодекс).