Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 січня, 23:59:44

Упродовж минулих вихідних вогнеборці ліквідували 12 пожеж та врятували 2 громадян

19.02.2018   14:30Агенцiя

Упродовж минулих вихідних на території Чернігівської області виникло 12 пожеж. Їх причинами послужило коротке замикання електромережі, порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації побутових газових приладів, нагрівальних печей та димарів, необережність під час куріння. Під час гасіння вогнеборці врятували 2 громадян.

17 лютого о 08:17 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про загоряння в одній з квартир п'ятиповерхового житлового будинку, що по вул. Рокосовського, 14Б. Оперативно на місце пригоди прибуло два відділення пожежно-рятувального підрозділу на автоцистерні та автодрабині. Рятувальники у апаратах захисту органів дихання та зору піднялись у заповнену їдким димом оселю на третьому поверсі та в одній з кімнат виявили 17-річного молодого чоловіка у непритомному стані.

Вогнеборці винесли постраждалого на свіже повітря та передали медичним працівникам. Юнака з отруєнням чадним газом доставлено до медичного закладу. Оперативними діями пожежу о 08:26 було локалізовано, а о 08:50 остаточно ліквідовано. Причиною її виникнення послужило порушення правил пожежної безпеки при експлуатації побутових газових приладів. Вогнем пошкоджено кухонні меблі та майно господарів.

18 лютого о 08:40 до Служби порятунку "101" у м. Новгород-Сіверський надійшло повідомлення про пожежу нежитлового будинку, що по вул. Князя Ігоря, 17. Оперативно за викликом на місце події прибуло відділення 7-ої державної пожежно-рятувальної частини УДСНС України у Чернігівській області.

В апаратах захисту органів дихання та зору рятувальники відшукали у заповненому димом будинку місцевого 41-річного чоловіка, який, перебуваючи у нетверезому стані, не міг собі дати раду та покинути небезпечну зону. Чоловіка вивели на свіже повітря, однак від медичної допомоги він відмовився. Завдяки професійним діям пожежу о 08:48 було локалізовано, а о 08:50 остаточно ліквідовано. За попередніми даними, причиною загоряння послужила необережність при палінні постраждалого.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина вшанувала пам’ять загиблих у бою під Крутами 14:24

108 років тому біля залізничної станції в Крутах кількасот українських вояків і студентів (деяким було всього 16) чотири дні стримували наступ більшовиків на Київ. Цей подвиг дав можливість укласти Брест-Литовський мир та став символом нескореності, стійкості і самопожертви української молоді в боротьбі за державність.

У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство

У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство 14:20

Житель Сновська за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність – кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:18

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа загинула.

«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023

«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023 10:17

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.

Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини