Аварійно-ремонтні роботи на 19-20 лютого
Буде організовано підвіз питної води.
У зв’язку з аварійно-профілактичними роботами (промивання водопровідного вводу) по вулиці Героїв Чорнобиля № 5,17
19.02.2018 з 09:00 – 15:00 буде понижений тиск води та можливе короткочасне погіршення якості води:
житлові будинки № 1; 3; 5; 17 по вулиці Героїв Чорнобиля,
магазин «Союз» вулиця Героїв. Чорнобиля, №1.
У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами (заміна засувки Д=50 мм) по вулиці Хлібопекарська, 16
20.02.2018 з 09:30 – 13 : 00 буде відсутнє водопостачання житлових будинків по вулиці Хлібопекарській , № 16;18; 20; 22; 24.
Буде організовано підвіз питної води.
У зв’язку з профілактичними роботами (промивка водопроводу Д=100мм) по вулиці Бланка
20.02.2018 року з 09:00 до 16:00 22.02.2018 буде спостерігатися зниження тиску та поява осаду у воді по вулиці Бланка.
19.02.2018з 10:00 до 16:00 буде відключене постачання холодної води в зв’язку з встановленням водолічільників за адресами
проспект Миру, 271, 271 А
вул. Толстого, 122
вул. Ушинського, 6а
вул. Рокосовського, 4а
вул. Чайковського, 3, 5
вул. Гетьмана Полуботка 80, 84
КП "Чернігівводоканал"
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.