Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 11 квітня, 15:50:57

Надсучасна діагностика для Чернігівщини місяць буде безкоштовною завдяки Станіславу Прокопенко

23.06.2012   12:32Агенцiя

21 червня у Чернігові (у будівлі 3-ї міської лікарні) урочисто відкрили італійську діагностичну лабораторію "Леонардо", яка належить до всеукраїнської мережі лабораторій "Леонардо", що успішно працює в нашій країні з 2009 року. Варто сказати, що це вже сьома подібна лабораторія відомої мережі.

Чернігівська лабораторія має власну виробничу база, найсучасніше автоматизоване обладнання, яке дозволяє виконувати більше 1000 видів багаторівневих і складних досліджень. Дозволяє обробити до 20000 зразків за одну добу. При цьому всі аналітичні висновки лабораторії достовірні й високоточні. У цій лабораторії можна зробити аналізи на пару сотень алергенів, що обіцяє, нарешті, позбутися цієї "незрозумілої" досі хвороби.

Європейська якість - українські ціни

На урочистості прибули представники влади, головні лікарі медичних закладів міста Чернігова та лікарі медичних установ області, пересічні громадяни, журналісти та, звісно, представники італійської сторони.

За словами генерального директора італійської клініко-діагностичної лабораторії "Леонардо" Олександра Гріньова, відкриття в Чернігові першої лабораторії такого високого сучасного рівня показове й актуальне. Адже, у сфері охорони здоров'я нашої області існує потреба у високоточних дослідженнях, які виконуються на місці й не вимагають транспортування крові та біоматеріалу в Київ, Житомир, Дніпропетровськ або інші міста. І лікар, і пацієнт матимуть можливість отримати необхідну інформацію про стан здоров'я, в той же день. При бажанні - з використанням онлайн-технологій.

Тобто, жителі Чернігівщини отримають європейську якість діагностики, європейських лікарів (й для навчання наших фахівців), але ціни будуть українськими. Безпосередньо в клініко-діагностичній лабораторії "Леонардо-Чернігів" проводяться дослідження загального аналізу крові і сечі, біохімічного аналізу крові, дослідження онкомаркерів, кардіомаркерів та гормонів щитовидної залози, що дуже актуально для нашої області, населення якої постраждало від Чорнобильської катастрофи.

Актуальними на сьогодні є дослідження на алергії та харчове неприйняття, які лабораторія здійснює за власними запатентованими методиками.

Перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко щиро подякував італійців за таку сучасну лабораторію. За його словами, для обласної влади така діяльність дуже важлива. Здоров'я людей та здоров'я нації - на першому місці для будь-якої розвинутої країни. Тому, якісна діагностика може врятувати життя, здоров'я, гроші тощо будь-якому хворому. Обласна влада готова сприяти майбутньому відкриттю філій лабораторії в Ніжині та Прилуках. Адже, це дуже важливо для всіх мешканців області.

Далі було урочисте відкриття та перерізання червоної стрічки, огляд всієї лабораторії, питання та відповіді. Варто сказати, що Станіслав Прокопенко виявив бажання стати першим пацієнтом лабораторії й зробив відповідні аналізи. Буквально, за кілька хвилин результати можна було побачити в комп'ютері: за здоров'я не потрібно хвилюватися.

Надсучасна діагностика для Чернігівщини місяць буде безкоштовною завдяки Станіславу Прокопенко. Починаючи з 22 червня можна завітати до будівлі третьої міської лікарні та перевіритися. Будь-який житель області може безкоштовно зробити загальний аналіз крові на 22 показники.
 

 
Олександр Шило


 

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.