Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 липня, 17:40:50

Неефективне використання 5,5 млн. грн. виявлено під час аудиту виконання бюджетних програм щодо поліпшення екологічного стану Чернігова

15.02.2018   12:23

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області провели державний фінансовий аудит виконання Управлінням житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради бюджетних програм, спрямованих на реалізацію Програми поліпшення екологічного стану м. Чернігова на 2016-2017 роки та Міської програми поліпшення екологічного стану м. Чернігова на період 2011-2015 роки.

Аудитом було охоплено період з 01.01.2015 по 31.10.2017.
На фінансування заходів програм витрачено 39,2 млн грн. З них неефективно використано 5,5 млн грн бюджетних коштів.

Як з’ясували чернігівські аудитори, на ефективність виконання програми негативно вплинуло: недотримання під час розробки місцевої програми чітких критеріїв щодо її формування; недостатнє фінансування заходів програми та недосконале планування обсягів бюджетних коштів; нераціональне використання бюджетних коштів; несвоєчасне виконання заходів; недостатнє функціонування системи внутрішнього контролю.

Майже 1 млн грн було використано на розробку робочих проектів та наукових досліджень, які не були впроваджені чи використані (зокрема, це аналіз забруднення автомобілями атмосферного повітря, моніторинг забруднення підземних та поверхневих вод).

Крім того, як з’ясували державні аудитори, ефективному виконанню програми перешкоджає несвоєчасне виконання її заходів. Наприклад, незавершене будівництво пункту тимчасового утримання тварин (на час проведення аудиту цей об’єкт мав бути побудований) призвело до неефективного використання 4,4 млн грн.

Також закупівля дороговартісних саджанців на суму 0,1 млн грн призвела до нераціонального використання коштів під час озеленення.
За результатами аудиторського дослідження Управлінню житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради надано низку пропозицій із поліпшення ефективності виконання програми.
Про результати контрольного заходу поінформовано Чернігівську міську раду.

Останні новини Чернігівщини

День боротьби із гепатитами: що треба знати про хворобу?

День боротьби із гепатитами: що треба знати про хворобу? 17:36

Його мета – підвищення обізнаності громадськості щодо симптомів, методів діагностики, лікування та профілактики гепатитів, а також привернення уваги урядових та неурядових організацій до необхідності надання підтримки людям, що живуть з цією хворобою.

Податкова проводить зустрічі з керівниками підприємств-боржників області

Податкова проводить зустрічі з керівниками підприємств-боржників області 17:27

Питання податкового боргу перебуває на контролі податкової і з метою недопущення накопичення боргів та погашення існуючих триває постійний діалог керівництва податкового органу з керівниками підприємств-боржників області.

Уряд провів співбесіду з кандидатом на посаду голови Чернігівської ОДА

Уряд провів співбесіду з кандидатом на посаду голови Чернігівської ОДА 17:13

Кабінет Міністрів провів співбесіду з кандидатом на посаду Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеславом Чаусом.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 5 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 5 нових випадків COVID-19 16:15

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 28 липня в області зафіксовано п'ять нових випадків COVID-19.

Прилуцькі поліцейські затримали підозрювану в крадіжці майже 140 тисяч гривень з оселі пенсіонерки

Прилуцькі поліцейські затримали підозрювану в крадіжці майже 140 тисяч гривень з оселі пенсіонерки 16:14

Впродовж кількох годин після надходження повідомлення про злочин співробітники Прилуцького районного відділу поліції встановили особу зловмисниці та затримали її.