Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 липня, 13:29:09

Створено фонд "Відродження Качанівки"

08.02.2018   14:38

Новою сторінкою в історії Національного історико-культурного заповідника «Качанівка» має стати благодійний фонд «Відродження Качанівки», створений з метою сприяння розбудові, реконструкції, музеєфікації та розвитку заповідника.

Таку думку під час установчих зборів Фонду 7 лютого висловив депутат обласної ради, голова постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, екології, природокористування та земельних відносин Віктор Кияновський. Саме його одноголосно обрали головою правління Фонду.

Звертаючись до присутніх, новообраний голова правління Фонду Віктор Кияновський відзначив значимість даної події та висловив впевненість у тому, що створення Фонду, котрий об’єднає небайдужих до нашої історичної минувщини людей, відкриє нові можливості подальшого розвитку культурно-мистецького та туристичного осередку у Качанівці.

Учасники засідання затвердили Статут благодійного фонду та обрали членів правління.

Як зазначив голова наглядової ради голова облдержадміністрації Валерій Куліч, найближчі завдання Фонду – визначення основної проблематики і напрацювання подальшого алгоритму дій по наданню допомоги у напрямку відновлення та збереження історичного спадку заповідника.

Останні новини Чернігівщини

Бюджет показує пріоритети розвитку територій громади

Бюджет показує пріоритети розвитку територій громади 11:11

Коропська громада має реальні доходи на 1 мешканця близько 8,1 тисячі гривень. Такий показник свідчить про достатній рівень фінансової спроможності для створення умов розвитку інфраструктури та людського потенціалу громади.

Першопрохідці «Нової української школи»

Першопрохідці «Нової української школи» 11:07

Педагогічний колектив Прилуцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7 (ліцей № 7) активно готується до впровадження Державного стандарту базової освіти (5-9 класи).

Оновлення Стратегії розвитку Ніжинської ТГ в рамках програми DOBRE

Оновлення Стратегії розвитку Ніжинської ТГ в рамках програми DOBRE 11:01

Днями відбулось чергове засідання робочої групи з оновлення Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади в рамках програми DOBRE за координації польського та українського експертів зі стратегічного планування Робертом Жарковські та Володимиром Бойко.

На площі біля Катерининської церкви встановили нові лавки з урнами та почали оздоблювати клумби 10:55

Площа біля Катерининської церкви заграла новими барвами, адже тепер там з'явилось багато нових лавок та урн. Також зелену зону на території, яка оточує площу, почали прикрашати квітами та створювати там нові клумби.

Стан паспортизації та реєстрації пасік обговорено під час онлайн-наради за участю представників ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області

Стан паспортизації та реєстрації пасік обговорено під час онлайн-наради за участю представників ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області 10:48

22 липня під час онлайн-наради за участю представників Департаменту агропромислового розвитку, структурних підрозділів Держпродспоживслужби, райдержадміністрацій, територіальних громад, агровиробників та пасічників обговорено питання державної підтримки галузі тваринництва в Чернігівській області.