Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 15:31:05

Визначено претендента на посаду директора "Обласного молодіжного центру"

08.02.2018   14:30Агенцiя

Комісія з проведення конкурсного відбору кандидатури на посаду директора комунального підприємства «Обласний молодіжний центр» Чернігівської обласної ради на своєму засіданні визначилась з кандидатом.

Депутатам обласної ради буде запропоновано призначити на посаду Ірину Сімонову, яка нині працює заступником директора «Обласного молодіжного центру» і водночас виконує обов’язки керівника.

Разом з тим члени комісії відзначали, що кожна із презентованих програм претендентів — Ірини Черенько, Олександра Тарнавського та Ірини Сімонової — варта реалізації. Тому добре було б, якби кандидати, незалежно від того, хто обійме посаду керівника, об’єднали свої зусилля навколо формування в області по-громадянськи активного, національно свідомого, творчого молодіжного середовища, координатором активності якого і став би «Обласний молодіжний центр».


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:27

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23

Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.

Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22

Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.

11 червня: цей день в Україні і світі

11 червня: цей день в Україні і світі 08:20

День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48

Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.