Старовинні фотографії затримали чернігівські митники при спробі їх незаконного вивезення з України
Шість фотокарток датованих 1907-1929 роками вилучили у громадянки України співробітники відділу митного оформлення № 1 Чернігівської митниці ДФС.
Громадянка прямувала за межі України потягом «Київ-С.Петербург».
Порушення виявили митники під час здійснення митно-прикордонного контролю у пункті пропуску «Горностаївка-Терюха». Фотознімки знаходились серед особистих речей жінки. Жодних документів, що дозволяли б вивезення предметів старовини за межі країни, у неї не було. Саме це, зі слів порушниці, і стало причиною їх недекларування.
Окрім понад 100-річної історії, фотознімки цікаві ще й тим, що на них стоїть особиста печатка з написом «Придворний фотограф М.П.Мазур». З напису зрозуміло, що працював даний фотограф при царському дворі. Серед вилученого є подяка М.П.Мазуру від царя Миколи ІІ, а також родинні та дитячі фотознімки невідомих осіб.
За даним фактом порушено адміністративну справу за ознаками статті 472 Митного Кодексу України. Предмети старовини вилучені та будуть направлені на експертизу для встановлення їх історичної та культурної цінності.
Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28
Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.
Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24
Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».
Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22
Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.
Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21
Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.
Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19
Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.