Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 березня, 22:32:23

Юристи фіскальної служби Чернігівщини протягом 2017 року виграли в судах більше 586 мільйонів гривень

08.02.2018   07:32Агенцiя

Станом на 1 січня поточного року на розгляді в судах за участю органів ДФС Чернігівської області перебувало 849 справ різних категорій (з урахуванням справ, що перейшли з попередніх років) на загальну суму понад 1766 млн. гривень.

Судовими інстанціями протягом 2017 року розглянуто 460 справ на суму близько 830 млн. гривень.
   
Із загальної кількості адміністративних справ за позовами платників податків до територіальних органів ДФС Чернігівської області  переважну частину складають справи про визнання не дійсними / не чинними податкових повідомлень – рішень. Так, протягом 2017 року на розгляді у судах знаходилось 297 таких справ на суму більше 1450 млн. гривень. З них розглянуто 107 справ більш як на 644 млн. грн., з яких на користь органів ДФС - 56 справ на суму близько 400 млн. гривень.

Як повідомила начальник юридичного управління Головного управління ДФС у Чернігівській області Ніна Соловей, юристи фіскальної служби області за 2017 рік виграли для казни понад 586 млн. грн. по 398 справам, що складає майже 87 відсотків від кількості розглянутих справ та більше 70 відсотків  від суми позовних вимог.

Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь органів ДФС області є підвищення рівня контрольно – перевірочної роботи, претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями юридичного управління.

Останні новини Чернігівщини

За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.

Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33

З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.

Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10

У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.

Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35

Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.

Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03

Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини