Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 липня, 06:08:26

Цифри та факти: Чернігів підбиває підсумки та визначає пріоритети роботи системи профспілкового навчання

03.02.2018   11:07Агенцiя

Днями відбулося чергове засідання Навчально-методичної ради (НМР) по навчанню профспілкових кадрів і активу Федерації профспілкових організацій Чернігівської області. Захід пройшов під головуванням Ihor Moskalenko, голови НМР, голови обласної Федерації.

З інформацією про виконання програми навчання профспілкових кадрів і активу за 2017 рік виступила Тетяна Осадча — директор Навчально-методичного центру профспілок (Trade union training center of Chernihiv region). Загалом, за звітний рік на базі Центру проведено 108 освітніх заходів для профспілкових кадрів та активу, в яких взяло участь більше 5 тисяч спілчан.

Аналізуючи позитивні та негативні моменти року, що минув, директор НМЦ профспілок відзначила:

Зі знаком “плюс”: були успішно впроваджені нові навчальні програми та проекти; в навчанні та профспілковій роботі збільшилося використання соціальних мереж та інтернет-сервісів; розвивалася співпраця з міжнародними профспілковими структурами та фондами.

Зі знаком “мінус”: важливо збільшити увагу профорганізацій усіх рівнів до навчання молодіжного профспілкового активу; варто суттєво активізувати навчання представників профспілкових організацій з питань охорони праці; відчувається потреба у відновленні роботи постійнодіючих міжгалузевих семінарів для голів первинних профорганізацій.

Чернігівський НМЦ на практиці підтверджує свій статус базового навчального Центру Федерація Профспілок України. 2017 року колектив навчального закладу прийняв 37 груп з інших регіонів країни.

Тренери Навчально-методичного центру постійно працюють над розробкою нових тематик тренінгів та оновленням існуючих програм. Це є одним з факторів привабливості навчання в Чернігові. Безперечними новаціями 2017 року стало впровадження в роботу двох форм проведення навчання — “Квест на закріплення навичок використання сучасних інтернет-сервісів” та “Літній табір “Молодість. Активність. Профспілки”.

🤝 В рамках соціального діалогу, Федерація профспілкових організацій Чернігівської області та Навчально-методичний центр профспілок проводили круглі столи, фахові дискусії та зустрічі з представниками органів державної влади та місцевого самоврядування.

Заступник керівника Центру освіти дорослих “Перспектива” підприємства “НМЦ” профспілок Елена Щепотьева представила на розгляд програми навчання профспілкових кадрів і активу на 2018 рік до яких члени Ради зробили відповідні пропозиції.

Останні новини Чернігівщини

У Бахмацькому ліцеї збудують укриття та реконструюють харчоблок 16:44

Бахмацький ліцей № 1 є провідним та найбільшим закладом освіти територіальної громади. У 2023-2024 навчальному році тут здобували освіту 875 учнів.

єРобота на Чернігівщині: грантові програми для бізнесу від служби зайнятості 16:39

Вже 349 мешканців області для започаткування або розвитку бізнесу скористалися програмою «Власна справа» та 11 - програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», які реалізуються в межах урядового проєкту єРобота.

У січні-червні 2024 року на Чернігівщині сплачено 16,2 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 16:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-червні 2024 року сплачено 10 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 9,8 відс. (на 893 млн грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2023 року.

 «Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 12:21

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток». Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку.

 Корюківські поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень знайомій

Корюківські поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень знайомій 12:03

Перед судом постане 45-річний мешканець одного з сіл Корюківського району, який забив до смерті літню жінку. За такі дії зловмиснику загрожує до десяти років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини