Чернігівському військовому госпіталю 85 років
1 лютого 1933 року розпочалася історія Чернігівського військового госпіталю. Розпорядження про його формування було підписане начальником штабу Київського військового округу.

Госпіталь налічував близько ста ліжок, проте вже у червні – вересні 1941-го прийняв понад дві тисячі поранених. Загалом же за час Другої світової війни медичну допомогу в госпіталі отримали більше 90 тисяч солдат і офіцерів. У післявоєнні часи тут лікувалися ветерани війни, військовослужбовці, учасники бойових дій на територіях інших держав, ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Очільник обласної представницької влади Ігор Вдовенко висловив подяку військовим медикам за обрану ними життєвоважливу професію.
- За весь час діяльності, - зазначив промовець, лікувальний заклад пройшов значний шлях розвитку. І, зокрема, це стосується покращання матеріально-технічної бази, удосконалення методів лікування, підвищення кваліфікації лікарів.
Ігор Вдовенко за сумлінне виконання службових обов'язків, високий професіоналізм та з нагоди 85-ї річниці утворення Чернігівського військового госпіталю вручив почесні грамоти обласної ради з нагрудними знаками начальнику фінансово-економічної служби - головному бухгалтеру військової частини А3120 Регіні Овчинніковій, інспектору з кадрів адміністративного відділення військової частини Ользі Клименко та інженеру з охорони праці військової частини А3120 Валентині Шугалій.
Як зазначив на урочистостях з нагоди ювілею госпіталю його начальник — Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, полковник медичної служби Олександр Слєсаренко, нині це сучасний багатопрофільний лікувальний заклад на 200 ліжок, у якому працює висококваліфікований, відданий своїй справі персонал.
З цією думкою цілком погодився і заступник начальника Національного військово-медичного клінічного центру „ГВКГ”, начальник оперативно-медичного відділу, полковник медичної служби Михайло Карнаух. Він привітав колектив госпіталю з ювілеєм та вручив почесні відзнаки.
— За роки свого існування Чернігівський військовий госпіталь здобув славу одного з найавторитетніших лікувально-діагностичних закладів Міністерства оборони України, — наголосив у своєму вітальному слові заступник голови облдержадміністрації Сергій Сергієнко. — Як не прикро це констатувати, та робота військових сьогодні надзвичайно актуальна й потрібна. Адже ви лікуєте не лише тіла, а душі військових, які повертаються із зони АТО, надаєте їм не лише медичну, а й моральну підтримку та допомогу.
За сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий внесок у підтримання територіальної цілісності i недоторканності держави та з нагоди 85-річчя Чернігівського військового госпіталю Почесною грамотою облдержадміністрації нагороджено Олександра Слєсаренка — начальника 407 військового госпіталю Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь», полковника медичної служби.
Подяку голови облдержадміністрації оголошено:
Миколі Вовку — завідувачу методичного кабінету — лікарю-методисту військової частини А 3120;
Сергію Дуброву — завідувачу неврологічного відділення військової частини А 3120;
Григорію Мусієнку — начальнику адміністративного відділення військової частини А 3120.
Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі 07:48
ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.