Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 вересня, 10:53:45

Впродовж 2017 року ПАТ "Чернігівгаз" приєднало до системи газопостачання 318 об`єктів

31.01.2018   10:04Агенцiя

За минулий рік ПАТ «Чернігівгаз» підключило до системи газопостачання 318 об`єктів за спрощеною процедурою приєднання.

Майже 78% замовлень виконано за схемою нестандартного приєднання, в результаті чого газ було підведено до 204 приватних будинків, 16 багатоповерхівок та 27 підприємств компобуту. Послугу стандартного приєднання отримав 71 замовник.

Загалом протягом року фахівці клієнтського сервісу газової компанії прийняли 358 заяв з подальшою видачею техумов, серед них - 123 на послугу зі стандартного приєднання і 235 - з нестандартного. З урахуванням минулих років укладено 460 договорів на приєднання до мереж. Найбільша кількість – 228 в Чернігові, в Прилуках – 47 та Ніжині – 38. Природним газом почали користуватися майже 1,2 тис побутових споживачів та 27 комунально-побутових підприємств.

Новий порядок приєднання до газових мереж, який почав діяти в Україні в 2013 році, значно спростив та скоротив строки підключення до газової мережі, при цьому мінімізувавши витрати споживачів. На сьогодні послуга доступна всім мешканцям Чернігівського регіону. В кожній філії ПАТ «Чернігівгаз» по цьому напрямку працюють менеджери по роботі з клієнтами.

«Принцип роботи клієнтського сервісу - допомогти замовнику в максимально короткий термін підвести газ. Тобто, людині не потрібно перейматися окремими етапами газифікації і ходити по кабінетах для збору підписів та отримання дозволів. Достатньо подати заяву до Центру обслуговування клієнтів, заповнити опитувальний лист та укласти договір. Подальший процес координується нашими менеджерами» - поінформував начальник Управління клієнтського сервісу Дмитро Лахтіонов.

З 1 січня 2018 року Постановою від 28.12.2017 р. № 1590  Нацкомісія затвердила нові граничні рівні плати за стандартне приєднання в розрізі кожного регіону України. Зокрема, для Чернігівської області в залежності від типорозміру лічильника і місцевості, суми коливаються від 12,2 тис грн до 17,9 тис грн з ПДВ.

Із затвердженням Кодексу газорозподільних мереж процедура приєднання набула деяких змін. Так, за умови відсутності зауважень в документації на стандартне приєднання, газорозподільна компанія повинна впродовж 10 робочих днів від дня реєстрації заяви видати замовнику дозвіл, проекти договорів, техумов, та відповідні рахунки. Для виконання комплексу робіт зі стандартного приєднання об`єкта чи земельної ділянки, замість 90 днів законодавство визначило тримісячний строк, і т.і.

 
ПАТ "Чернігівгаз"

Останні новини Чернігівщини

Служба автомобільних доріг зводить опори нового мосту через річку Лисогір на трасі Н-07

Служба автомобільних доріг зводить опори нового мосту через річку Лисогір на трасі Н-07 13:52

Наприкінці травня 2021 року на автодорозі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка міст через річку Лисогір поблизу села Олексинці був закритий на реконструкцію.

 Прокуратура стягнула на користь навчального закладу м. Чернігова з недобросовісного постачальника 88 тис. грн

Прокуратура стягнула на користь навчального закладу м. Чернігова з недобросовісного постачальника 88 тис. грн 13:40

Завдяки ювенальним прокурорам Чернігівщини розірвано договір та стягнуто кошти з недобросовісного постачальника пального для навчального закладу.

Що заважає службі зайнятості стати провідним гравцем на ринку праці?

Що заважає службі зайнятості стати провідним гравцем на ринку праці? 13:32

Відповідь на це питання отримали під час ділової гри «Підбір кадрів», участь в якій взяли керівники обласного центру зайнятості та його структурних підрозділів.

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали майже 4,7 мільярда гривень податків і зборів

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали майже 4,7 мільярда гривень податків і зборів 13:24

До місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за вісім місяців поточного року надійшло близько 4,7 млрд грн від сплати податків і зборів.

Вбивство 23-річної з особливою жорстокістю та цинізмом. Прокуратура наполягає на довічному позбавленні волі обвинуваченому

Вбивство 23-річної з особливою жорстокістю та цинізмом. Прокуратура наполягає на довічному позбавленні волі обвинуваченому 13:16

Чернігівською обласною прокуратурою подано апеляційну скаргу на вирок Менського районного суду від 06.09.2021, яким 27-річного мешканця м. Семенівка визнаного винуватим за п. 7 ч. 2 ст 115 КК України (умисне вбивство з хуліганських мотивів) та призначено покарання у виді 15 років позбавлення волі.