Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 квітня, 13:51:32

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

31.01.2018   09:29Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 30 січня до 8:00 31 січня.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано  6  небезпечних подій, а саме: 2 аварійні ситуації на системах життєзабезпечення, 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій  2 особи  постраждали.


Стан доріг:

- Для забезпечення безаварійного руху транспорту на автодорогах області працювали 91 одиниця техніки та 126 працівників від ДП «Чернігівський облавтодор».
Стан доріг та мостів задовільний, проїзд автомобільного транспорту забезпечений.
- В смт Радуль Ріпкинського району станом на 6 годину 31 січня глибина переливу по вул. Новікова становить 34 см на ділянці довжиною 50 м: ускладнене сполучення з вулицями Дніпровська, Набережна, Гоголя та провулком Паромним, де проживає 46 мешканців в 26 домогосподарствах. Підтоплень приватних садиб не зареєстровано,  життєдіяльність населення забезпечена. Сполучення здійснюється за допомогою автотранспорту підвищеної прохідності.


Аварійні ситуації на системах життєзабезпечення
– 2:

- В м. Чернігові по проспекту  Перемоги, 69 о 12 год. 8 хв. 30 січня стався порив водопроводу холодної води діаметром 200 мм. Без постачання холодної води залишились мешканці будинків  по проспекту Перемоги №№ 67,69,71,73,75  та по вулиці Ремісничій  №№ 31, 31А. Подача гарячій  води не припинялась.
Станом на 18 годину 30 січня подачу води у зазначені дома повністю відновлено. Аварійно-відновлювальні роботи проводилися силами КП "Чернігівводоканал".

- Внаслідок несприятливих погодних умов (мокрий сніг, пориви сильного вітру) в ніч на 31 січня сталося пошкодження повітряних ліній електропостачання, відключено 1 ЛЕП 10 кВ повністю та 2 ділянки ЛЕП 10 кВ, 51 трансформаторну підстанцію. Без електропостачання залишилися мешканці 4 населених пунктів (Чернігівський район – 1, Коропський – 2, четверта частина м. Новгород-Сіверський). Аварійно-відновлювальні роботи проводяться силами ПАТ "Чернігівобленерго" .

 
Дорожньо-транспортні пригоди – 2
(за інформацією Управління превентивної діяльності ГУ НП в Чернігівській області):

- в м. Чернігові в районі перехрестя вулиць Генерала Бєлова та Генерала Пухова о 6 год. 35 хв. 30 січня водій автомобіля "Geely CK" не врахував дорожньої обстановки та здійснив наїзд на пішохода, якій перетинав проїжджу частину дороги у межах пішохідного переходу. Внаслідок пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження та був доставлений до травматологічного відділення Чернігівської обласної лікарні;

- в м. Чернігові по вул. Елеваторній, 8 А (на прибудинковій території) о 18 год.   50 хв. 30 січня водій автомобіля "Toyota Land Cruiser 150" здійснив наїзд на малолітнього пішохода, 2013 року народження. Внаслідок пригоди дитина отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована до хірургічного відділення Чернігівської обласної дитячої лікарні.


Пожежі в житловому секторі – 2.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах  10-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 11 мкр/год.


Прогноз погоди:


За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години  30 січня до 20 години 31 січня очікується хмарна погода  з проясненнями, місцями невеликий сніг, мокрий сніг, на дорогах подекуди ожеледиця. Вітер північно-західний 7-12 м/с, вночі пориви до 15-20 м/с. Температура по області вночі від 4º морозу до 1º тепла, вдень від 2º морозу до 3º тепла.
По Чернігову без опадів. Вітер північно-західний 7-12 м/с, вночі пориви до  15-20 м/с. Температура вночі 0-2º морозу, вдень 0-2º тепла.

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини