ГУ ДФС у Чернігівській області: не допускайте заборгованості у сфері зовнішньоекономічної діяльності
Протягом 2017 року відділом контролю фінансових операцій управління аудиту Головного управління ДФС у Чернігівській області проведено 101 перевірку, що на 27 перевірок (21 відс.) менше ніж у минулому році.
За результатами перевірок суб’єктів господарювання – юридичних осіб, які порушили вимоги валютного законодавства, донараховано пеню в сумі 10,4 млн. грн., що на 5,6 млн. грн. більше ніж у 2016 році. При цьому рівень узгодження донарахованих сум складає 97,3 відс. або 10,1 млн. гривень.
З цієї суми протягом 2017 року за результатами перевірок сплачено до бюджету понад 3 млн. гривень.
В той же час звертає на себе увагу той факт, що не зважаючи на продовження НБУ строку повернення валютної виручки до 180 днів кількість СГД, які мають дебіторську заборгованість у сфері зовнішньоекономічної діяльності зросла з 73 на 01.01.2017 р. до 92 на 01.01.2018 року. При цьому сума такої заборгованості зросла з 3,9 млн. дол. США до 5,3 млн. дол. США відповідно.
ГУ ДФС у Чернігівській області звертається до платників податків, що здійснюють свою діяльність у сфері ЗЕД, з проханням про більш ретельний вибір контрагентів-нерезидентів, відповідальний підхід до текстів експортно-імпортних контрактів та своєчасне звернення до відповідних інституцій у разі порушення взятих на себе зобов’язань.
Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).