Поліція встановила зловмисника, який по телефону «замінував» цілу вулицю
Отримавши повідомлення про замінування, слідчо-оперативна група Бобровицького відділення поліції негайно виїхала на місце події.
Оперативники поліції та СБУ швидко встановили особу «жінки-мінера».
Зранку 30 січня до поліції надійшла інформація про замінування цілої сільської вулиці у Бобровицькому районі.
Про це правоохоронцям повідомив жіночий голос у слухавці. Незважаючи на явну абсурдність і прогнозовану фейковість повідомлення, поліція поставилася до нього з усією відповідальністю.
Прибувши у село, оперативники вирахували та вже знали адресу телефонної терористки. Коли ж слідчо-оперативна група зайшла до помешкання, то побачила сліди пиятики подружжя. Чоловік розповів, що разом з дружиною відзначали зустріч. Коли він на кілька хвилин вийшов з будинку, дружина й зробила той злощасний дзвінок. «Жінка-мінер» сама пояснити вчинок не змогла.
Наразі інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 259 Кримінального кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками) - карається позбавленням волі на строк від двох до шести років.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.