Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 квітня, 02:52:56

Фахівці ДСНС здійснили профілактичні інструктажі серед громадян приватного житлового сектору

31.01.2018   07:54Агенцiя

29 січня фахівцями районних підрозділів УДСНС України у Чернігівській області у містах Корюківка, Мена, селах Поділ, Орлівка та Карповичі Срібнянського, Новгород-Сіверського і Семенівського районів відповідно провели профілактично-роз’яснювальні відпрацювання та інструктажі серед мешканців приватного житлового сектору.

Під час проведення роз'яснювальної роботи рятувальники розповіли громадянам про випадки виникнення пожеж і надзвичайних подій, які мали місце на території області та їх головні причини.

Особливу увагу звернули на необхідності постійного підтримання у безпечному протипожежному стані опалювальних печей, електромереж, вказали на недопустимість використання саморобних або не сертифікованих електрообігрівачів.

Крім того, фахівці ДСНС наголосили про небезпеку виходу на тонку кригу. Під час проведення профілактичної роботи надзвичайники надали до органів місцевого самоврядування та мешканцям приватного житлового сектору тематичні пам’ятки і листівки з питань безпеки життєдіяльності та акцентували увагу батьків на небезпеці дитячого травматизму внаслідок залишення малечі без відповідного нагляду.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.