Хто переможе закон чи галас заробітчан?
22 січня 2018 року на сайті міста Чернігова www.0462.ua була опублікована стаття під назвою «Над Яловщиной снова нависла угроза», зміст якої не відповідає дійсним обставинам, а поширення недостовірної інформації автором формує негативну оцінкудіяльності органів місцевого самоврядування пересічними мешканцями міста.

По-перше, Чернігівська міська рада радить шановному поширювачу негативної інформації ознайомитися з межею місцезнаходження лісопарку.
Парк розташований на лівому березі річки Стрижень і обмежений на півдні вулицею 77-ї Гвардійської дивізії, на сході - нежитловою забудовоюпо вул. 1 Травня (торговіцентри, міськалікарня), на півночі - житловою забудовою (приватний сектор).
Територія, яка зазначена автором статті, не відноситься до ландшафтного парку та попередньо перебувала у постійному користуванні колективного сільськогосподарського підприємства «Фірма «Квіти Чернігова».
Так, на серпневій сесії 2006 року (сьома сесія п’ятого скликання) міською радою прийнято рішення про затвердження проекту приватизації земельної ділянки Колективному сільськогосподарському підприємству Фірма «Квіти Чернігова» та видачу державних актів на право власності на землю громадянам. Проекти землеустрою погоджено в установленому законодавством порядку
Отже, зміна цільового призначення вказаних земельних ділянок не може призвести до часткового знищення ландшафтного парка, оскільки дана територія взагалі не відноситься до ландшафтного парку.
Не відповідає дійсності і інформація щодо площі території, оскільки мова йде про три окремо сформовані земельні ділянки (з присвоєнням кадастрових номерів), які розташовані одна від одної на відстані (в чому можна переконатися у вільному доступі звернувшись до публічної кадастрової картиУкраїни).
Відповідно до статті 1 Закону України «Про Державний земельний кадастр» кадастровий номер земельної ділянки - індивідуальна, що не повторюється на всій території України, послідовність цифр та знаків, яка присвоюється земельній ділянці під час її державної реєстрації і зберігається за нею протягом усього часу існування.
Щодо відсутності фактичної адреси земельних ділянок, слід зазначити, що адреса земельної ділянки зазначається в разі її присвоєння. В даному випадку проект рішення міської ради містить відомості про присвоєні кадастрові номери.
Враховуючи зазначене, інформація в опублікованій статті, ґрунтується лише на припущеннях та не підтверджена жодним доказом. В подальшому, рекомендуємо шановному автору публікації та громадському активісту Олександру Гашпару уточнювати факти в компетентних органах, до функціонального відання яких належить володіння інформацією про певні обставини порушених питань.
Марія Василенко
PR
Останні новини Чернігівщини
Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27
У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.
Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44
Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.
Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12
За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).
Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34
Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.