Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 21:24:15

Відбулася 39 сесія Прилуцької міської ради

27.01.2018   09:43

39 сесія Прилуцької міської ради відбулася 26 січня.

На початку засідання депутатський корпус узяв до відома інформацію Прилуцької місцевої прокуратури щодо організації боротьби зі злочинністю та правопорушеннями в місті Прилуки у другому півріччі 2017 року, яку представив перший заступник керівника органу Андрій Вакуленко. Депутати цікавилися у прокурора питаннями щодо криміногенної ситуації в місті, зокрема обігу наркотичних препаратів, а також озвучували офіційні звернення, підставами для яких, у більшості випадків, була отримана від мешканців міста інформація.

Доповненням до порядку денного стало рішення, запропоноване секретарем міської ради Анатолієм Шамраєм, про звернення до Чернігівської обласної та районної рад з подякою за співпрацю та проханням виділення коштів для усунення наслідків аварії на каналізаційному колекторі, яка сталася у Прилуках 19 січня.

Наступним депутати прийняли рішення про Доповнення до Плану діяльності Прилуцької міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік, яке стосувалося розробки Методики нарахування та здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян міським автотранспортом (в новій редакції) та Положення про переведення житлових будинків, приміщень, квартир у нежитлові та навпаки.

Одноголосно депутатський корпус прийняв рішення Про затвердження списку учасників бойових дій, які мають пільги відповідно до міської Програми «Пільги місцевої влади на оплату житлово-комунальних послуг та послуг зв’язку учасникам бойових дій, які брали участь у антитерористичній операції, сім’ям воїнів загиблих (померлих) в Афганістані та під час участі в антитерористичній операції, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, інвалідам по зору – членам УТОС, спілці ветеранів Афганістану на 2016 – 2018 роки» та Положення про архівний відділ Прилуцької міської ради.

Також, рішенням сесії, сьогодні в Прилуках стало на одного Почесного громадянина більше. Депутати проголосували Про присвоєння Почесної відзнаки Прилуцької міської ради «Звання «Почесний громадянин міста Прилуки» Олегові Леню». А скверові на розі вулиці Паркової та вулиці Кооперативної присвоїли назву — Сквер «Анатолія Тищенка» - нашого земляка, загиблого під час війни в Афганістані.

Затвердили на сесії й рішення про Додаткову угоду №4 до Договору на пайову участь у будівництві житла за адресою: Чернігівська область, м.Прилуки, вул.Індустріальна, 7, від 21.09.2015 року та Про сприяння житловому будівництву за адресою м. Прилуки, вул. Кошового, 8.

Досить неочікувано деякі депутати поставилися до ухвалення проекту рішення Про затвердження міської цільової Програми «Надання одноразової грошової допомоги жителям міста Прилуки на 2018-2020 роки». Через відчутний дефіцит місцевого бюджету виконавчий комітет прийняв рішення про зменшення фінансування Програми. Всі проекти рішень були надані депутатам за довго до чергового засідання, але деякі з них не звернули уваги на внесені зміни. В результаті, більшість обранців не погодилася зі зменшенням видатків, а це спричинить затримку надання одноразової грошової допомоги мінімум на місяць.

Не затвердили під час сесії й програму фінансування КП «Муніципальна поліція» «На варті чистоти і порядку» на 2018-2020 роки.

Ряд окремих пунктів рішення Про виділення коштів депутати також не підтримали.


Прес-секретар міської ради Любов Рубан

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини