Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 серпня, 07:31:18

В області затримки виплати заробітної плати у сфері охорони здоров'я та освіти не має

27.01.2018   08:49Агенцiя

Проведено перевірку причин виникнення заборгованості з виплати заробітної плати працівникам закладів охорони здоров’я та освіти Чернігівської області.

З 19 по 25 січня тимчасовою міжвідомчою робочою групою, створеною наказом Міжрегіонального управління НАДС у м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях, у складі представників  Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області, Департаменту фінансів Чернігівської облдержадміністрації, Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації, Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації проведено перевірку причин виникнення заборгованості з виплати заробітної плати працівникам закладів охорони здоров’я та освіти Чернігівської області.

Перевірку проведено на виконання пункту 5 розпорядження Кабінету Міністрів України від 21.12.2017 №935-р «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству фінансів на 2017 рік, та розподіл стабілізаційної дотації з державного бюджету місцевим бюджетам між обласними бюджетами».

За результатами перевірки встановлено, що в області постійно виникає нестача коштів на виплату заробітної плати та енергоносіїв у бюджетних установах та несвоєчасна їх оплата.

Дане питання, як правило, вирішується за рахунок мобілізації власних ресурсів місцевих бюджетів та додаткових трансфертів з державного бюджету.

В результаті заробітна плата працівникам медичних установ Чернігівської області за 2017 рік виплачена у повному обсязі, заборгованість із зазначених виплат станом на 1 січня 2018 року відсутня.


За інформацією Міжрегіонального управління НАДС у м.Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях

Останні новини Чернігівщини

 Викладача циклової комісії військово-спеціальних дисциплін військової частини на Чернігівщині суд позбавив військового звання

Викладача циклової комісії військово-спеціальних дисциплін військової частини на Чернігівщині суд позбавив військового звання 22:23

За публічного обвинувачення Деснянської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено викладача циклової комісії військово-спеціальних дисциплін однієї з військових частин, дислокованої у смт Десна.

Чернігівська область: піротехніки ДСНС знищили 62 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни

Чернігівська область: піротехніки ДСНС знищили 62 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни 22:19

У період з 19 липня по 4 серпня фахівцями групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Головного управління ДСНС України у Чернігівській області під час здійснення робіт із планового очищення території загалом виявлено та знищено у встановленому порядку 62 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни.

Накладено арешт на майно порушників податкового законодавства

Накладено арешт на майно порушників податкового законодавства 22:13

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури, встановлено факт ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах з боку службових осіб одного з підприємств міста Чернігова.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 22:00

У зв’язку з проведенням адміністративно-територіальної реформи чимало держслужбовців та інших співробітників, котрі працювали в апаратах райдержадміністрацій залишилися без роботи. До їх числа потрапила Світлана Базиль з Ріпкинщини, яка все життя працювала секретарем. Свій трудовий шлях починала в Клубівській сільській раді, а потім близько 20 років була секретарем в Ріпкинській райдержадміністрації.