Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 4 грудня, 13:17:52

За незаконне зберігання зброї, бойових припасів або вибухових речовин місцевого жителя засуджено до 3 років позбавлення волі

26.01.2018   07:58

Апеляційним судом 17.01.2018 задоволено скаргу прокурора у зв’язку з м’якістю призначеного покарання та скасовано вирок Новозаводського районного суду м. Чернігова стосовно місцевого жителя, за місцем проживання якого у травні 2016 року правоохоронцями виявлено та вилучено значну кількість вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухових речовин, а також більш ніж 70 г особливо небезпечного наркотичного засобу – канабісу. Місцевим судом обвинуваченого було звільнено від відбування покарання із іспитовим строком на 3 роки.

Суд апеляційної інстанції погодився з позицією прокурора та ухвалив вирок, яким обвинуваченому призначив покарання за ч. 1 ст. 263 КК України (незаконне зберігання зброї, бойових припасів або вибухових речовин), ч. 1 ст. 309 КК України (незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів без мети збуту) у виді позбавлення волі на строк 3 роки.

За принципової та послідовної позиції прокурора попередня ухвала апеляційного суду, якою відмовлено у задоволенні апеляційної скарги прокурора, скасована судом касаційної інстанції у зв’язку з необхідністю призначення реальної міри покарання.

Під час нового апеляційного розгляду прокурором доведено, що ступінь тяжкості вчинених злочинів, їх суспільна небезпека, кількість вилучених боєприпасів, вибухових речовин, зброї, наркотичних засобів та дані щодо особи обвинуваченого, не давали підстав суду призначати покарання зі звільненням від його відбування з іспитовим строком.

Вирок набрав законної сили.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

4 грудня - цей день в Україні та в світі

4 грудня - цей день в Україні та в світі 11:34

ДЕНЬ 284 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 284 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири»

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири» 17:30

Від сьогодні АТ «Чернігівобленерго» знову запровадило графіки погодинних відключень електроенергії «чотири через чотири»

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 2 грудня в області зареєстровано 964 активних випадки коронавірусної хвороби.

3 грудня - цей день в Україні та в світі

3 грудня - цей день в Україні та в світі 17:22

ДЕНЬ 283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 283 RUSSIAN AGRESSION

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн. 17:20

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,

АНОНСИ ПОДІЙ