Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 квітня, 10:51:53

Послуги служби зайнятості отримали понад тисячу учасників АТО

25.01.2018   10:40Агенцiя

Протягом 2017 року в області на обліку в службі зайнятості перебували та отримували соціальні послуги близько 1,1 тис. демобілізованих учасників антитерористичної операції. З них 40% (425 осіб) залучено до активних програм сприяння зайнятості.

Про це повідомила директор обласного центру зайнятості Лідія Падалка.

Так, працевлаштовано 237 вчорашніх воїнів, з яких 28 стали підприємцями, отримавши фінансову допомогу від служби зайнятості на відкриття власної справи, 27 – обрали військову службу за контрактом.

Крім того, 130 колишніх військових залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру, 58 осіб направлено на професійне навчання.

На 1 січня 2018 року на обліку в службі зайнятості налічувалось 200 безробітних учасників АТО. З них 179 - отримували допомогу по безробіттю, середній розмір якої становив 3,8 тис. грн.


Валентина Федусь, Чернігівський обласний центр зайнятості

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:07

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13

В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.

Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10

28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.

 Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів

Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.

Безбар’єрність як стандарт: досвід закладів культури Чернігівщини

Безбар’єрність як стандарт: досвід закладів культури Чернігівщини 09:07

Про розвиток безбар’єрності в культурній сфері області говорили сьогодні на брифінгу в медіацентрі Чернігівської ОВА.