Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 11 грудня, 23:54:26

Конкурс відеороликів серед студентської молоді Чернігівщини

25.01.2018   09:37Агенцiя

Чи відомо вам, що проблему корупції українці визначають третьою серед найважливіших? При тому, рівень готовності громадян до боротьби з корупцією у Чернігівській області майже такий же, як і по країні в цілому – 32,3%. Громадянська освіта може змінити парадигму існуючого ставлення населення до проблеми корупції з пасивної на активну.

Чернігівський Центр Прав Людини оголошує конкурс антикорупційних відеороликівсеред студентської молоді Чернігівщини.

Мета конкурсу: залучити активну молодь до протидії корупції через просвіту. Ми хочемо зібрати ваші погляди, відчуття, розуміння того, що означає жити без корупції.

Три найкращі відео ролики будуть відзначені спеціальними призами, а всі учасники дипломами відзнаки та заохочувальні призи від Чернігівського Центру Прав Людини.

До участі у конкурсі приймаються  відеоролики, тривалістю не більше 1 хвилини, зняті горизонтально, високої якості (мінімум 1280*720). Ви можете використовувати телефон, камеру чи фотоапарат.
Для того, щоб взяти участь у конкурсі потрібно:
•    викласти відео на файлообмінник або опублікувати на власному каналі YouTube та надіслати нам посилання через аплікаційну формуhttp://bit.ly/2muoVxN,
•    або надіслати ролик електронною поштою на адресу: pravocf@gmail.com(розмір файлу не повинен перевищувати 20Мб., у листі обов’язково зазначити ваші особисті дані, як в аплікаційній формі та заповнити саму аплікаційну формуhttp://bit.ly/2muoVxN, вказавши у графі “Посилання на файлообмінник чи відео”,”Відправлено на пошту”)
•    перебіг конкурсу висвітлюватиметься на публічній сторінці проекту  https://www.facebook.com/razzdolkor/ в соціальній мережі Facebook, тому важливо вподобати її.
Останній день подання робіт – 15 березня 2018 року.

Критерії оцінювання конкурсних робіт:
•    актуальність
•    повнота розкриття теми
•    творчий підхід
•    естетичність роботи
 
Впродовж березня відео будуть публікуватися на YouTube каналах Телерадіокомпанія "Свобода ФМ"та громадської організації Центр Доброчин, на нашому сайті www.pravocn.org.uaта на Facebookсторінціhttps://www.facebook.com/razzdolkor/.

Етапи конкурсу:
•    Подача аплікаційної форми та відеоролику, публікація відео на ресурсах:
25 січня 2018 – 15 березня 2018 року.
•    Оголошення переможців – 30.03.2018року.

Останні новини Чернігівщини

Учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та члени їхніх сімей мають унікальну можливість реалізуватися в бізнесі 16:28

Кошти на його створення або розвиток можна отримати за програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядовогопроєктуєРобота.

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором 13:52

Станом на 11 грудня по всій Україні стабільною лишається потреба у донорах усіх груп крові. Про це повідомляє платформа ДонорUA у своєму дописі на Facebook.

Колишню керівницю "Чернігівгазу" Аллу Ярову взяли під варту із заставою у 110 мільйонів гривень 13:48

Колишній керівниці "Чернігівгазу" Аллі Яровій обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у 110 мільйонів гривень за підозрою у привласненні, розтраті та відмиванні майна.

Подвійний ювілей Миколи Борща 13:46

75-річний ювілей і 60-річчя творчої діяльності заслужений працівник культури України, головний хормейстер Капели бандуристів ім. О.Вересая Микола Борщ відзначив великою концертною програмою “Зорепадом летять роки”.

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей 12:16

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримають ще 88 мешканок, які зареєстровані і наразі перебувають у Чернігові. Загальна сума виплат — 715 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини