Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 грудня, 00:43:01

Представники Консультативної місії Європейського Союзу передали обладнання тренінговому центру поліції

25.01.2018   07:51Агенцiя

Спектр переданого обладнання досить широкий – від комп’ютерної техніки й спортивного інвентарю до тактичного спорядження та пральних машин. Все це має покращити рівень комфорту курсантів і позитивно вплинути на їх підготовку.

23 січня у тренінговому центрі Головного управління Нацполіції в Чернігівській області перебував керівник компоненту з питань реформування сектору цивільної безпеки Брайан Ричард.

Заступник начальника ГУНП в Чернігівській області Олександр Потапенко та начальник управління кадрового забезпечення ГУНП Віктор Шанський оглянули з поважним гостем навчальні класи та тренувальні майданчики, тир, а також ознайомилися з умовами навчання і проживання курсантів. Поліцейські навіть встигли приміряти деяку отриману амуніцію.

Керівник компоненту з питань реформування сектору цивільної безпеки Брайан Річард підкреслив, що без належного забезпечення неможливо досягти високого рівня підготовки поліцейських, тому Євросоюз усіляко підтримує шість українських тренінгових центрів поліції, серед яких і чернігівський.

Брайан Річард пообіцяв, що обов’язково приїде в центр пізніше аби пересвідчитися як надана комп’ютерна та побутова техніка, а також спортивне спорядження поліпшили умови проведення тренінгів для поліцейських та підвищили їх професійний рівень.

У свою чергу заступник начальника ГУНП Олександр Потапенко відзначив: «В рамках програми міжнародної місії минулого року проводився аналіз потреб українських тренінгових центрів поліції. Завдяки тому, що ми зберегли та навіть покращили свій викладацький колектив, ми потрапили до числа тренінгових центрів, в яких проводилися теоретичні і практичні навчання викладачами канадської місії. Ми вдячні нашим європейським колегам, які побачили й оцінили наші зусилля з організації навчального процесу та допомогли технікою і обладнанням. Завдяки цьому навчальний процес у центрі стане більш комфортним, отримана техніка значно покращить роботу та підготовку поліцейських за світовими стандартами. Також ми сподіваємося на подальшу співпрацю з Консультативною місією».

Аналогічний перелік устаткування від Консультативної місії ЄС найближчим часом отримують також тренінгові центри Нацполіції у Вінниці, Полтаві, Херсоні та Черкасах.

 
Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та члени їхніх сімей мають унікальну можливість реалізуватися в бізнесі 16:28

Кошти на його створення або розвиток можна отримати за програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядовогопроєктуєРобота.

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором 13:52

Станом на 11 грудня по всій Україні стабільною лишається потреба у донорах усіх груп крові. Про це повідомляє платформа ДонорUA у своєму дописі на Facebook.

Колишню керівницю "Чернігівгазу" Аллу Ярову взяли під варту із заставою у 110 мільйонів гривень 13:48

Колишній керівниці "Чернігівгазу" Аллі Яровій обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у 110 мільйонів гривень за підозрою у привласненні, розтраті та відмиванні майна.

Подвійний ювілей Миколи Борща 13:46

75-річний ювілей і 60-річчя творчої діяльності заслужений працівник культури України, головний хормейстер Капели бандуристів ім. О.Вересая Микола Борщ відзначив великою концертною програмою “Зорепадом летять роки”.

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей 12:16

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримають ще 88 мешканок, які зареєстровані і наразі перебувають у Чернігові. Загальна сума виплат — 715 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини