Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 грудня, 18:41:50

Рятувальники ліквідували масштабну пожежу в гаражному кооперативі

20.01.2018   08:51

19 січня о 00:30 до оперативно-координаційного центру УДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про загоряння спільної будівлі на 26 гаражів в автокооперативі № 41, що по вул. Громадській у обласному центрі.

До місця пригоди оперативно прибуло два відділення пожежно-рятувальних підрозділів міста. На той момент вогонь вже перекинувся на поруч розташовані гаражі.

Враховуючи швидке розповсюдження вогню на сусідні споруди, за підвищеним номером виклику до місця події були залучені ще 6 відділень пожежно-рятувальних підрозділів міста на пожежних автоцистернах та автомобілі газодимозахисної служби.
   
Завдяки спільним оперативним та професійним діям вогнеборців пожежу о 01:47 було локалізовано, а о 04:31 остаточно ліквідовано. Вогнеборці завадили розповсюдженню полум’ю на сусідні гаражі і транспортні засоби, що в них знаходилися.

Вогнем знищено покрівлю та перекриття 8-ми гаражів та конструктивні елементи надбудови на загальній площі понад 400 м2,4 автомобілі: Mercedes-Benz Sprinter-416, 2 одиниці ВАЗ-2109 та ГАЗ-31105, пошкоджено конструктивні елементи, обладнання та майно в 6 гаражах.
 
Травмованих та загиблих немає. Причина пожежі, наразі, встановлюється. По факту її виникнення проводиться розслідування.

На місці пригоди працювала мобільно-оперативна група Управління ДСНС України у Чернігівській області.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28

Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.

Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24

Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».

Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22

Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.

Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21

Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.

Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю

Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19

Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини