Рятувальники вивільнили 20 автомобілів, що потрапили у складні погодні умови
Упродовж минулої доби рятувальниками підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області Ічнянського, Срібнянського, Бобровицького, Ніжинського районів та м. Чернігова 13 разів надано допомогу водіям, які внаслідок несприятливих погодних умов потрапили у снігові замети.
19 січня о 07:10 рятувальники 5-ої Державної пожежно-рятувальної частини смт Козелець із залученими співробітниками відповідно до спільного плану з військовою частиною В/Ч А-0660 смт Десна надали допомогу водію вантажного автомобілю, який через складні погодні умови на автомобільній трасі Київ-Чернігів біля с.Лемеші Козелецького району з'їхав у кювет.
Загалом до надання допомоги від підрозділів УДСНС України у Чернігівській області залучалось 42 чоловіка особового складу та 15 одиниць спеціальної техніки, вивільнили 20 вантажних автомобілів.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.