Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 21:33:07

На Чернігівщині проведено 88 перевірок з нагляду за діяльністю уповноважених органів з питань архітектури та містобудування

19.01.2018   10:24Агенцiя

Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області за 2017 рік було проведено 88 перевірок нагляду за діяльністю уповноважених органів містобудування та архітектури.

З них - 12 планових та 76 позапланових.

В ході проведених інспекційних заходів архітекторам міст та районів Чернігівщини надано 22 приписи про усунення порушень містобудівного законодавства та прийнято 234 рішення.

Зокрема, про скасування дії 183 містобудівних умов та обмежень, 6 будівельних паспортів та 7 паспортів прив’язки тимчасових споруд. Зупинено дію 22 містобудівних умов та обмежень та 3 будівельних паспортів забудови земельної ділянки. Також, відновлено дію 11 містобудівних умов та обмежень та 2 будівельних паспортів.

Основною причиною скасування рішень об’єктів нагляду стала відсутність детальних планів та планів зонування територій, що є порушення п. 6 Прикінцевих положень Закону України  «Про регулювання містобудівної діяльності».


Прес-служба ДАБІ України

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».