Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 листопада, 12:42:06

На Чернігівщині проведено 88 перевірок з нагляду за діяльністю уповноважених органів з питань архітектури та містобудування

19.01.2018   10:24Агенцiя

Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області за 2017 рік було проведено 88 перевірок нагляду за діяльністю уповноважених органів містобудування та архітектури.

З них - 12 планових та 76 позапланових.

В ході проведених інспекційних заходів архітекторам міст та районів Чернігівщини надано 22 приписи про усунення порушень містобудівного законодавства та прийнято 234 рішення.

Зокрема, про скасування дії 183 містобудівних умов та обмежень, 6 будівельних паспортів та 7 паспортів прив’язки тимчасових споруд. Зупинено дію 22 містобудівних умов та обмежень та 3 будівельних паспортів забудови земельної ділянки. Також, відновлено дію 11 містобудівних умов та обмежень та 2 будівельних паспортів.

Основною причиною скасування рішень об’єктів нагляду стала відсутність детальних планів та планів зонування територій, що є порушення п. 6 Прикінцевих положень Закону України  «Про регулювання містобудівної діяльності».


Прес-служба ДАБІ України

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику 12:38

13 листопада на будинку №7 по вулиці Родімцева міста Чернігів, відкрили меморіальну дошку підпільнику часів Другої Світової війни Олександру Дмитровичу Михайленку.

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА 12:28

У січні–вересні 2020 р. обсяг капітальних інвестицій підприємств та організацій Чернігівщини становив 3638 млн.грн. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

Кабмін виділив 60 мільйонів на забезпечення киснем лікарень Чернігівщини

Кабмін виділив 60 мільйонів на забезпечення киснем лікарень Чернігівщини 12:21

Кабінет Міністрів прийняв рішення про перерозподіл субвенції для забезпечення киснем медичних установ в Чернігівській області.

На другу сесію Чернігівської міськради виноситься більше 40 питань

На другу сесію Чернігівської міськради виноситься більше 40 питань 11:21

Погоджувальна рада узгодила їх перелік.