Під час ліквідації пожежі житлового будинку вогнеборці виявили тіла 2-х загиблих осіб
15 січня о 23:30 до Служби порятунку "101" у Носівському районі надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с. Селище, що за 30 кілометрів від районного центру.
За викликом на місце події прибуло відділення 17-го Державного пожежно-рятувального посту у складі 3 чоловік особового складу та 1 одиниці спеціальної техніки. На той момент покрівля будинку була охоплена полум`ям.
Рятувальники о 00:10 локалізували пожежу, а о 04:50 остаточно її ліквідували.
Вогнем знищено покрівлю та перекриття будинку, пошкоджено стіни та майно.
Під час гасіння пожежі та розбирання конструкцій будинку вогнеборці виявили тіла 2-х осіб без ознак життя. Ними виявилися 72-річний господар помешкання та його 70-річна співмешканка.
Причина виникнення пожежі та обставини трагічного випадку, наразі, встановлюються.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.
Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32
Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.
Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30
З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).
25 березня: цей день в Україні і світі 09:26
День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.