Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 листопада, 03:15:54

Міський голова доручив перевірити якість молочних продуктів, які поставляються у дитячі садки Чернігова

16.01.2018   16:37

Молочна продукція, яка поставляється у дитячі садочки та школи Чернігова, має ретельно перевірятися, і перевірки повинні бути циклічними.

Таке доручення дав сьогодні на розширеній нараді міський голова Владислав Атрошенко.
- Для дітей потрібне натуральне коров’яче молоко. Якщо у виробництві молочної продукції для них використовуються якісь некорисні для їх здоров’я замінники - це надзвичайно серйозна проблема, - зауважив він.

Міський голова послався на думку фахівців, відповідно до якої ціна молочної продукції, яка постачається сьогодні у дитячі садочки міста і за якою перемогли у тендерній процедурі закупівель, може бути нижча за реальну виробничу собівартість.

Владислав Атрошенко:
-  Про що йдеться? Є небезпідставні побоювання, що продукція виробників за тими цінами, за якими вони виграють тендери у рамках процедури «ProZorro», не може бути виготовлена з молочної сировини. Є відповідна аргументація, адже всім зрозуміла закупівельна вартість молочної продукції та собівартість її виробництва в Україні.

Міський голова зазначив, що тендерні умови потрібно виписувати з урахуванням цих факторів. Отже, для молочних продуктів потрібно шукати не ціну, і хай би вона була не найдешевшою, а треба виписати умови виробництва. Наприклад: щоб у продавця була сировинна й виробнича база, щоб не було ручного доїння, контакту молока з відрами, з повітрям, щоб у корівнику був молокопровід. На переконання міського голови саме таке молоко необхідно поставляти хоча би в дитячі садки та 1- 4 класи початкової школи.

Так само Владислав Атрошенко доручив перевірити й миючі засоби, закуплені за процедурою «Prozorro», на які теж є нарікання і які не працюють так, як вони мають працювати. Під час наради він закликав до співпраці економічну поліцію, аби досконало вивчити хімічний склад цих миючих засобів.

Міський голова торкнувся також питання якості нафтопродуктів: бензину, дизельного пального, на яке є нарікання комунальних служб міста. Крім того, він звернувся й до податкової служби щодо сплати акцизів на горілчані, тютюнові вироби та скраплений газ, адже, за його інформацією, деякі газові заправки, розташовані у місті, уникають оподаткування.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

При реформуванні інтернатних закладів мають бути враховані інтереси кожної дитини

При реформуванні інтернатних закладів мають бути враховані інтереси кожної дитини 16:38

Шляхи трансформації Батуринської спеціальної школи-інтернату обговорили 11 листопада на черговому засіданні робочої групи з координації та контролю за реалізацією проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України».

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськади

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськади 16:27

12 листопада відбулося позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до керівництва держави

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до керівництва держави 16:14

На позачерговому сесійному засіданні Чернігівської міської ради сьогодні, 12 листопада, депутати прийняли звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука та Народних депутатів України, обраних від Чернігівської області.

Як організувати роботу ОТГ після виборів?

Як організувати роботу ОТГ після виборів? 16:08

Про перші кроки громад після виборів йшлося під час семінару, організованого Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою".

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків 15:07

До бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини у жовтні 2019 року сплачено 942,4 млн грн податків та зборів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року простежується збільшення суми на 6 відс. або на 54,9 млн гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини