Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 листопада, 23:47:59

Міський голова доручив перевірити якість молочних продуктів, які поставляються у дитячі садки Чернігова

16.01.2018   16:37

Молочна продукція, яка поставляється у дитячі садочки та школи Чернігова, має ретельно перевірятися, і перевірки повинні бути циклічними.

Таке доручення дав сьогодні на розширеній нараді міський голова Владислав Атрошенко.
- Для дітей потрібне натуральне коров’яче молоко. Якщо у виробництві молочної продукції для них використовуються якісь некорисні для їх здоров’я замінники - це надзвичайно серйозна проблема, - зауважив він.

Міський голова послався на думку фахівців, відповідно до якої ціна молочної продукції, яка постачається сьогодні у дитячі садочки міста і за якою перемогли у тендерній процедурі закупівель, може бути нижча за реальну виробничу собівартість.

Владислав Атрошенко:
-  Про що йдеться? Є небезпідставні побоювання, що продукція виробників за тими цінами, за якими вони виграють тендери у рамках процедури «ProZorro», не може бути виготовлена з молочної сировини. Є відповідна аргументація, адже всім зрозуміла закупівельна вартість молочної продукції та собівартість її виробництва в Україні.

Міський голова зазначив, що тендерні умови потрібно виписувати з урахуванням цих факторів. Отже, для молочних продуктів потрібно шукати не ціну, і хай би вона була не найдешевшою, а треба виписати умови виробництва. Наприклад: щоб у продавця була сировинна й виробнича база, щоб не було ручного доїння, контакту молока з відрами, з повітрям, щоб у корівнику був молокопровід. На переконання міського голови саме таке молоко необхідно поставляти хоча би в дитячі садки та 1- 4 класи початкової школи.

Так само Владислав Атрошенко доручив перевірити й миючі засоби, закуплені за процедурою «Prozorro», на які теж є нарікання і які не працюють так, як вони мають працювати. Під час наради він закликав до співпраці економічну поліцію, аби досконало вивчити хімічний склад цих миючих засобів.

Міський голова торкнувся також питання якості нафтопродуктів: бензину, дизельного пального, на яке є нарікання комунальних служб міста. Крім того, він звернувся й до податкової служби щодо сплати акцизів на горілчані, тютюнові вироби та скраплений газ, адже, за його інформацією, деякі газові заправки, розташовані у місті, уникають оподаткування.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 553 нових випадки COVID-19

Виявлено 553 нових випадки COVID-19 17:40

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 листопада в області зафіксовано 553 нових випадки COVID-19.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 13:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Чернігівщина приєдналась до Всеукраїнської акції

Чернігівщина приєдналась до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства". ФОТОрепортаж 13:10

У середу, 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок на Чернігівщині стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «16 днів проти насильства».

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику 12:38

13 листопада на будинку №7 по вулиці Родімцева міста Чернігів, відкрили меморіальну дошку підпільнику часів Другої Світової війни Олександру Дмитровичу Михайленку.

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА 12:28

У січні–вересні 2020 р. обсяг капітальних інвестицій підприємств та організацій Чернігівщини становив 3638 млн.грн. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.