Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 08:30:06

Обмін досвідом органів місцевого самоврядування Чернігівщини

16.01.2018   12:35Агенцiя

З метою обміном досвіду діяльності органів місцевого самоврядування голова Чернігівської районної ради Олександр Ларченко запросив колег з Ніжинської районної ради провести робочу зустріч, яка відбулась 12 січня у Чернігівській районної ради.

Делегацію з Ніжинщини очолив голова Ніжинської районної ради Олег Бузун.

Керуючий справами виконавчого апарату Чернігівської районної ради Світлана Струк ознайомила гостей з роботою відділів виконавчого апарату районної ради. У свою чергу керуючий справами виконавчого апарату Ніжинської районної ради Олена Прищепа представила працівників зі свого району. Посадовці плідно поспілкувалися між собою щодо роботи відділів та посадових обов’язків працівників. Багато в чому робота органів місцевого самоврядування схожа, але існує і відмінність у роботі по здійсненню організаційного, правового, інформаційного, аналітичного, матеріально-технічного забезпечення діяльності ради та самій структурі органів місцевого самоврядування.

Після знайомства з працівниками виконавчого апарату Чернігівської районної ради та обговорення системи роботи, виконавчі апарати двох районних рад на чолі з їх керівниками Олександром Ларченком та Олегом Бузуном, зібралися за круглим столом, де розповіли про здобутки своїх районів, обмінялися досвідом роботи та перспективами подальшого розвитку місцевого самоврядування на Чернігівщині.

Голова Чернігівської районної ради подякував колегам з Ніжинщини за ділову та змістовну зустріч, в свою чергу голова Ніжинської районної ради Олег Бузун - за гостинний та теплий прийом і запросив Чернігівських колег відвідати Ніжинщину.

По завершенню зустрічі всі присутні дійшли висновку, що такі візити є для обох сторін доволі корисними в плані обміну досвідом у роботі органів місцевого самоврядування та домовились продовжити започатковану традицію спілкування.

Останні новини Чернігівщини

У Куликівській громаді відкрився сучасний ЦНАП європейського рівня

У Куликівській громаді відкрився сучасний ЦНАП європейського рівня 08:28

21 листопада у Куликівській об’єднаній територіальній громаді урочисто відкрили Центр надання адміністративних послуг, модернізований за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Новому часові - нові зміни: у фокусі уваги питання Ялівщини

Новому часові - нові зміни: у фокусі уваги питання Ялівщини 08:19

20 листопада відбулося засідання за круглим столом на тему «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина»: очікування та реальність». Його провів комітет Громадської ради при Чернігівській облдержадміністрації з реалізації Програми «Зелене намисто Чернігівщини».

Проєкт міського бюджету Чернігова на 2020 рік: основні цифри та тенденції

Проєкт міського бюджету Чернігова на 2020 рік: основні цифри та тенденції 08:08

Проєкт узгоджений з Законом України «Про державний бюджет на 2020 рік», прийнятим 14 листопада.

Сільськогосподарські угіддя повертаються у розпорядження держави

Сільськогосподарські угіддя повертаються у розпорядження держави 07:49

Земельним кодексом України передбачено, що правом на безоплатну приватизацію земель громадянин може скористатися лише один раз по кожному виду використання.

В Семенівці поліція викрила порушника, який автівкою зніс зупинку

В Семенівці поліція викрила порушника, який автівкою зніс зупинку 07:44

Група реагування патрульної поліції ідентифікувала дзеркало заднього виду, що лишилося на місці пригоди, і вийшла на водія-втікача.