Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 листопада, 17:37:47

Боротьба з проявами корупції на Чернігівщині перебуває на постійному контролі прокуратури

16.01.2018   12:24Агенцiя

Органи прокуратури області, як спеціально уповноважений суб’єкт у сфері запобігання корупції, активно використовують повноваження визначені антикорупційним законодавством.

Принципово реагуючи на факти порушень, правоохоронними органами у минулому році до судів направлено 153 (2016 – 92) протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, які складалися в тому числі й стосовно службових осіб обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій, органів контролю, судді місцевого суду, депутатів обласної та місцевих рад.

За результатами судового розгляду 100 протоколів на посадовців накладено адміністративне стягнення у виді штрафу на суму понад 120 тис грн, які вже виконано на 97 %.

Переважна більшість викритих адміністративних порушень стосувалася невиконання посадовими особами вимог закону щодо повідомлення про конфлікт інтересів (ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції»), порушення вимог фінансового контролю (ст. 45 Закону).

Органам державної влади та місцевого самоврядування прокурорами внесено 112 подань з вимогою встановлення причин та умов, що сприяли вчиненню правопорушень, пов’язаних з корупцією, або невиконання інших вимог законодавства.

Використовуючи заходи представницького характеру, відшкодовано 77 тис грн збитків, завданих інтересам держави, судом скасовано 7 незаконних рішень органів місцевого самоврядування та визнано недійсними правочини, укладені на їх підставі.

Органи прокуратури й надалі займатимуть принципову позицію щодо протидії корупційним проявам як в публічній так і приватній сферах суспільних відносин.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Верховна Рада ухвалила державний бюджет на 2020 рік

Верховна Рада ухвалила державний бюджет на 2020 рік 14:18

За це рішення проголосували 283 нардепи.

Голову та завідувача сектору культури РДА судитимуть за одержання 1500 доларів США

Голову та завідувача сектору культури РДА судитимуть за одержання 1500 доларів США 13:47

Скеровано до суду обвинувальний акт щодо голови Борзнянської районної ради та завідувача сектору культури Борзнянської районної державної адміністрації Чернігівської області, підозрюваних в одержанні 1500 доларів США неправомірної вигоди.

Голова ОДА Андрій Прокопенко провів нараду з правоохоронцями щодо розслідування справи по КП

Голова ОДА Андрій Прокопенко провів нараду з правоохоронцями щодо розслідування справи по КП "Ліки України" 11:40

У нараді взяли участь: начальник Головного управління Національної поліції в області Едуард Альохін, заступник начальника Головного управління - начальник слідчого управління Євген Гончаров, голова Управління СБУ у Чернігівській області Юрій Гончаров та в.о. прокурора Чернігівської області Сергій Івашко.

Міжнародна данська компанія

Міжнародна данська компанія "Spectre A/S" розглядає можливість відкриття підприємства на Чернігівщині 11:34

А ще у планах — знайти партнера, готового до розширення власних потужностей. При цьому іноземна сторона готова забезпечувати певну кількість замовлень на рік, постачати сировину. Мова йде про швейні підприємства області, адже компанія займається виробництвом одягу для різних видів спорту на відкритому повітрі (велоспорту, сноуборду, альпінізму, кінного спорту тощо).

"Інна Василенко. Невідома зірка" 11:22

«Відкриття нівроку» Інна Василенко – 25 років на сцені. «Буде весело!» - обіцяла артистка, запрошуючи на свою лірично-комедійну бенефісну програму «Інна Василенко. Невідома Зірка», представлену в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм 13 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини