Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 липня, 09:58:31

У приміщенні Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбувся прийом громадян

11.01.2018   13:56Агенцiя

Консультації в місцевому БПД директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бобруйко та начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк провели спільний прийом громадян з питань діяльності органів юстиції та системи надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Консультування громадян відбулося у приміщенні Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

За отриманням правової допомоги звернулося троє громадян. Питання стосувались: строку прийняття спадщини та видачі свідоцтва про право на спадщину; наслідків пропущення строку для прийняття спадщини; умов та порядку розірвання шлюбу; тривалості судового процесу розлучення за відсутності згоди другого з подружжя; порядку призначення та надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг безробітнім особам.Консультації в місцевому БПД 0010

На всі запитання громадяни отримали змістовні та обґрунтовані відповіді.
Також присутніх ознайомили з загальнонаціональним правопросвітницьким проектом «Я маю право!» та роздали інформаційні буклети «Я МАЮ ПРАВО!». Консультації в місцевому БПД 0007

Нагадуємо, за отриманням консультації та захистом своїх прав можна звернутись до Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, за адресою: 14005, м. Чернігів, пр-кт. Миру, буд. 49а, офіс 709, телефон: (0462) 77-51-68.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103.

Останні новини Чернігівщини

В оперативному командуванні

В оперативному командуванні "Північ" танкісти 1 окремої танкової Сіверської бригади отримали оновлену їдальню 09:37

Борщ зі сметаною, суп гороховий з копченостями, каша з куркою або ж макарони з м’ясом, два види салати, персики, печиво, шоколад та сік – таким обідом годували танкістів в оновленій їдальні у Гончарівську.

У Чернігові завдяки Бюджету участі в цьому році загальнодоступним є безкоштовне чіпування тварин

У Чернігові завдяки Бюджету участі в цьому році загальнодоступним є безкоштовне чіпування тварин 09:20

Серед проєктів Бюджету участі, які перемогли в загальноміському голосуванні минулого року і реалізуються в 2020, є соціальний проєкт "Чіпування домашніх і безпритульних тварин".

Нафтогаз допомагає лікарням Чернігівщини в боротьбі з коронавірусом

Нафтогаз допомагає лікарням Чернігівщини в боротьбі з коронавірусом 09:11

АТ «Укргазвидобування», що входить до Групи Нафтогаз, профінансувало та безкоштовно відвантажило медичне обладнання для 11 медичних закладів Чернігова та області.

Українець за спробу підкупити прикордонників отримав ще одну кримінальну справу

Українець за спробу підкупити прикордонників отримав ще одну кримінальну справу 09:00

У міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі» на виїзд з України прибув мікроавтобус «MERSEDES».