Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 18 вересня, 17:39:18

На благоустрій зелених зон Чернігова - понад мільйон доларів

11.01.2018   11:23

Управління житлово-комунального господарства Чернігова готове розщедритись більш ніж на 30 мільйонів гривень на рік, якщо хтось займеться благоустроєм зелених зон нашого міста.

Тендерна пропозиція на «ProZorro» була подана згідно з вимогами законодавства. І, швидше за все, зважаючи на її обсяги, переможцем стане комунальне підприємство Чернігова. У 2017-му зазначені роботи виконувало КП «Зеленбуд». Деталізували в ЖКГ міста роботи як могли.

Переможець тендера повинен буде навіть протирати лавки та розкидати вручну сніг по газонах.

Проте свідомо чи несвідомо, назвавши роботи, їх обсяги та суми, не вказали періодичності їх виконання на рік або ж за яких умов вони проводяться (наприклад, «за наявності снігу» чи «за наявності сміття» тощо).

Якщо всі роботи виконуються одноразово, то суми по багатьох позиціях є вкрай завищеними. Наприклад, змітання снігу з однієї паркової лавки коштуватиме на рік 5 000 гривень.

А очищення 100 м2 газонів від випадкового сміття обійдеться в 300 тисяч гривень на рік. Якщо ж періодичність узагалі не контролюється, то результат від виконаної роботи неможливо побачити і проконтролювати витрачені кошти.

Загалом же аукціон стартує 26 лютого. А охочі можуть подати свої пропозиції до 19 січня.

Останні новини Чернігівщини

Служба автомобільних доріг зводить опори нового мосту через річку Лисогір на трасі Н-07

Служба автомобільних доріг зводить опори нового мосту через річку Лисогір на трасі Н-07 13:52

Наприкінці травня 2021 року на автодорозі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка міст через річку Лисогір поблизу села Олексинці був закритий на реконструкцію.

 Прокуратура стягнула на користь навчального закладу м. Чернігова з недобросовісного постачальника 88 тис. грн

Прокуратура стягнула на користь навчального закладу м. Чернігова з недобросовісного постачальника 88 тис. грн 13:40

Завдяки ювенальним прокурорам Чернігівщини розірвано договір та стягнуто кошти з недобросовісного постачальника пального для навчального закладу.

Що заважає службі зайнятості стати провідним гравцем на ринку праці?

Що заважає службі зайнятості стати провідним гравцем на ринку праці? 13:32

Відповідь на це питання отримали під час ділової гри «Підбір кадрів», участь в якій взяли керівники обласного центру зайнятості та його структурних підрозділів.

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали майже 4,7 мільярда гривень податків і зборів

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали майже 4,7 мільярда гривень податків і зборів 13:24

До місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за вісім місяців поточного року надійшло близько 4,7 млрд грн від сплати податків і зборів.

Вбивство 23-річної з особливою жорстокістю та цинізмом. Прокуратура наполягає на довічному позбавленні волі обвинуваченому

Вбивство 23-річної з особливою жорстокістю та цинізмом. Прокуратура наполягає на довічному позбавленні волі обвинуваченому 13:16

Чернігівською обласною прокуратурою подано апеляційну скаргу на вирок Менського районного суду від 06.09.2021, яким 27-річного мешканця м. Семенівка визнаного винуватим за п. 7 ч. 2 ст 115 КК України (умисне вбивство з хуліганських мотивів) та призначено покарання у виді 15 років позбавлення волі.