Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 18:33:28

Фіскальна служба Чернігівщини отримала більше мільйона звернень щодо надання адміністративних, консультативних та інформаційних послуг

10.01.2018   08:35Агенцiя

Протягом 2017 року до органів ДФС Чернігівської області надійшло більше 1 млн. заяв від платників для отримання адміністративних, консультативних та інформаційних послуг.

Із загальної кількості адміністративних послуг – майже 61 відсоток (648 тис.) надано через Центри обслуговування платників.

Найбільш популярною була послуга видачі картки платника податків. Нею скористалися понад 44 тис. осіб. На другому місці - видача відомостей про суми виплачених доходів та утриманих податків – більше 15 тис. послуг.
   
Крім того, значну кількість було надано наступних послуг: надання витягу з реєстру платників єдиного податку - близько 9 тис., реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – майже 7 тис., реєстрація платника єдиного податку – 6,5 тис., реєстрація розрахункових книжок – 5 тис., видача ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями – 3 тис., видача ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами – понад 2 тисячі.


Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 листопада

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 листопада 18:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень 18-24 листопада 2019 року

17 листопада - День працівників сільського господарства України

17 листопада - День працівників сільського господарства України 09:44

Свято День працівників сільського господарства в Україні або День аграрія відзначається в листопаді. Засновано в 1993 році. Святкові заходи включають вшанування працівників сільського господарства і всього агропромислового комплексу.

17 листопада - Міжнародний день студентів

17 листопада - Міжнародний день студентів 09:43

Студенти - це один із самих прогресивних верств суспільства в усі часи. Їх сміливість і відвага до постійного втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставала взірцем до загального наслідування, надихаючи інших і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини