Поліція затримала нелюда, який забив насмерть матір
Поліцейські Прилуцького відділу поліції затримали 50-річного жителя Прилуцького району, який під час сімейної сварки спричинив тяжкі тілесні ушкодження своїй 80-річній матері.
Вночі поліція отримала повідомлення, що в Прилуцькій центральній районній лікарні померла літня жінка. Характер отриманих нею тілесних ушкоджень свідчив про насильницьку смерть. На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група.
Правоохоронці з’ясували, що того дня між сином та матір'ю виник словесний конфлікт на побутовому ґрунті, який переріс у бійку. Підозрюваний наніс декілька ударів руками та ногами потерпілій по голові та тілу, спричинивши їй тяжкі тілесні ушкодження, внаслідок чого потерпіла померла вже в лікарні. Медикам не вдалося врятувати життя старенької, оскільки травми виявилися фатальними.
За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого частиною 2 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження), санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до десяти років.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.