Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 лютого, 23:23:57

Прилуцькою місцевою прокуратурою проведено комплексну перевірку в державній установі “Прилуцька виховна колонія”

08.01.2018   11:06

З метою всебічного забезпечення дотримання прав осіб, які перебувають в умовах несвободи, до перевірки залучені спеціалісти. Під час перевірки вивчались питання відповідності встановлених законодавством порядку та умов тримання осіб, матеріально-побутового, медико-санітарного забезпечення вихованців, тощо.

Працівниками прокуратури опитані особи, які утримуються в установі, щодо умов перебування, стану здоров’я, якості харчування.

За результатами перевірки Прилуцькою місцевою прокуратурою 03.01.2018 внесено вказівку до адміністрації установи щодо додержання встановлених законодавством порядку та умов тримання осіб.


Довідково:
Державна установа “Прилуцька виховна колонія” є установою закритого типу, основним завданням якої є виконання покарання у виді позбавлення волі на певний строк.

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18

Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16

До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.

«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13

З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».

Надзвичайні події в області за останню добу 10:09

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06

Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини